Arkadaşım nişanlandı eskisi kadar görüşemiyoruz onu çok özlüyorum ne yapmalıyım?

Eskiden tüm günü benle geçerdi konuşurduk alışveriş yapardık gezerdik kuaföre giderdik üstüne eve gelir görüntülü konuşur gece telefonda saatlerce konuşurduk şimdi kuaföre bile nişanlısıyla gidiyor eskisi gibi bir muhabbetimiz kalmadı buluşmuyoruz 3-4 günde bir maksimum 15-20 dk süren telefon konuşmaları dışında bir iletişimimiz yok onu çok özlüyorum eskiden telefon da sabahladığımız günleri bilirim :'( o günleri o kadar çok özlüyorum ki ben sevgilim olduğunda ona hiç böyle yapmıyordum sevgilim şikayetçi olurdu hep ona vakit ayırdığım için bu yeni düzene alışamadım bir kaç kez trip attım o zamanlar ilgili oldu şu an yine aynı ona da hak veriyorum ama alışamadım bir türlü ya :'(

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hele bir evlensin çoluk çocuk olsun yolda görürsen anca selamlaşırsın bu kadar. : )

0|0
    0|0
    • :'( :'( :'( :'(

• Neden hiç bir şey eskisi gibi kalmıyor nedennn

• Eskiler eskiden güzeldi be karşim boş ver. Hayat işte.

En İyi Kız Görüşü

• Bir gün arkadaşlıklar biter hatıralar kalır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• normal ya konuşacak birşeyler bulamazsınız o kadar çok birlikte olmayın biraz ara verin :) yani saat olarak

0|0
    0|0
    • Şu an 3-4 güne 15-20 dklık telefon konuşmalarından başka bir iletişimimiz yok ki :(

• normal bir arkadaşla gün boyu birlikte olduktan sonra görüntülü konuşup üstüne gece saatlerce konuşmak normal bir davranış mı sizce? Bence tedavi olmanız gerek. Kız arkadaşın kurtulmuş bu durumdan sende kurtulursun inşallah

0|0
    0|0
    • Bunda anormal olan ne ki sevgilisiyle tüm gün görüşenler var karı koca olanlar veya ev arkadaşı olanlar da tüm gün görüşüyor bunda garipsenecek ne var

• Karı koca dediğin aynı evin içinde yaşar kuralı budur zaten. Ev arkadaşlığı demekte aynı çatı altında yaşamaktır. Sen ciddi ciddi kendini haklı çıkarmaya mı çalışıyosun :D Ciddi ciddi sorunlusun demekki :D

• Bence bu zihniyet sorunlu amaç laf sokup ego tatmini yapmak başka hiçbir şey değil yazık

• Sende nisanlan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaşın kız mı

1|0
    0|0
  • canım iyi bir ilişki istiyorsan sevgiline vakit ayıracaksın ba senin sevgilinde bu ilgisizlikten yakınmış orta yolu bulmak lazım kızı düşün nişanlısıyla sorun yaşar yani artık hiçbişey eskisi gibi olmaz alış bu duruma

0|0
    0|0
    • Neden hiç bir şey eskisi gibi kalmıyor nedennn

• Aman boşver puanım yetmiyor

• sen bilirsin

Yükleniyor...