Siz olsanız ne yapardınız?

Bugün 11 de uçakla istanbula geçiyorum ve yanımda sporcu 20 li yaşlarda bir bayanla yan yana düştük. Önce İstanbul ile ilgili birkaç soru sordu cevapladım sonrasında kısa muhabbet ingiliz miş ve hakkıyla güzel bir kız. Uçaktan inince kadıköy e nasıl giderim dedi. Benim aslında otopark da arabam vardı yani yolumun üstü bırakabilirdim ama yardımcı olacağımı söyledim ona çıkışa kadar götürdüm havaş lara bindirdim hatta parasını bile verdim ama arabama davet edemedim. Yolda gelirken hep bunu düşündüm neden davet edemedim diye? Cevap bulamadım sanırım yanlış anlamasından korktum siz olsanız ne yapardınız? Sevgilim felan yok. Lügatım da evlenmeden sexs de yok benim arkadaşlar peşinen söyleyeyim.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Cekinmissindir belki

0|0
    0|0
    • Aslında hiç çekinmem, yine de çekinmedim. Ama bu ülkede yaşarken güven duygumuz veya davranışlarımız istemesek de şekilleniyor sanırım.

Erkekler Ne Diyor 2

• Büyük bir fırsatı tepmişsin kardeş :D
    O kadar uçakla seyahat yaptım; ya Tevrat okuyan Yahudi düştü ya da Irak Savaşını tartışan ABD'li ve Iraklının arasındaki orta koltuğa düştüm.

0|0
    0|0
  • Tamam o zaman doğrusunu yapmissin

0|0
    0|0
    • Sanırım ama işin aslı davet edemediğim için kendimi kötü hissettim güvenmez olduk ya birbirimize kısacası :(

Yükleniyor...