İnsanları ırkına, diline veya dinine bakmadan sevebiliyor musunuz?

Kafanızda insanlar nasıl ayrılıyor?

İyi veya kötü olarak mı yoksa sizin düşünce tarzınıza uyanlar ve uymayanlar olarak mı?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 57

• İnsanlar arasında, böyle ayrımlar yapmıyorum.
    http://i.hizliresim.com/kvzzWW.jpg

İnsanları sınıflandırmam gerekirse,
    dogmatik, basmakalıp düşünenler ve
    özgür düşünenler olarak sınıflandırıyorum.

1|0
    0|0
  • Yok ben ırkçıyım. Ermeni köpeklerini, alevilerin birçoğunu sevmem mesela. Kürtler konusuna gelirsek eğer tanıdığım pek kürt yok bu yüzden tanımadan bişey diyemem. Ateistleri ve lgbtlileride sevmem. Bugün savaş çıksa bu ikisini gözümü kırpmadan öldürürüm.

1|0
    0|0
  • Severim

1|0
    0|0
  • Hiç bir zaman insan ayrımı yapmadım kafa yapılarımız uyuyosa anlaşabilisak eger veya ne bilim içinde herhangi bir art niyet olmadıgı takdirde her insanı sever arkadaş vs olabilirim

2|1
    0|0
  • ayırmamaya çalışırım.. dünyanın bu hale gelmesinin en büyük sebebi önyargıdır. kafamızda sürekli bu şucu bu bucu diye düşünceler var bunu yenemezsek dünya bazıları az bir kesim için cennet büyük bir kesim için cehennem olmaya devam edecek

1|0
    0|0
  • Önemli olan karakter fakat ırk, dil ve din de önemli bir yer tutmakta. Bunu kimse inkar edemez bu etmenler evlilikte sorun yaşamaya sebebiyet verebiliyor.

1|0
    0|0
  • Yok ben ırkçıyım :D

1|0
    0|0
  • Aslında insanları ayırmak bence insan olmayanların görevidir, çünkü kendini diğer insanlardan tamamen soyutlayıp bağlı olduğu dine, ırka istinaden üstün görmek koca bir ahmahklıdır. Lakin her ne kadar buralar insan ayrımı yapmıyorum diyenlerle dolu olsada, dışarda bir o kadarda dinci, ırkçı var kendimden biliyorum. Ben gayrimüslimim, gerek okulda, gerek sokakta, gerek iş hayatında, gerek sosyal medyada din ırk ayrımcılığından dolayı hedeflenebiliyorum. Gelelim benim görüşüme ve önerime.
    Benim görüşüm aslında şu filmin: (My name is khan.) 15. dakikası cıvarında geçiyor. İzlemeyen var ise izlemesini öneririm.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle asla ne dinine nede ırkına gòre ayırırım benim için önce insan olmasî ve sonrada dediğin gibi iyi biri veya kòtü biri olarak bakıyorum.

1|0
    0|0
  • Kalbi güzel olanlar, kalbi gevşek olanlar, kalbi kötü olanlar. İlk sıradakilerin başımızın üstünde yeri var.

1|0
    0|0
  • huyuna bakıyorum ben

1|0
    0|0
  • herkes için geçerli değil bu bende

1|0
    0|0
  • sevmenin önüne bu şekil engelleri getirenleri anlamadım zaten.. bir kişi sevdiğinde herşeyin önemsiz olması gerektiğini nasıl yaşamıyorlar anlamıyorum bunuda.

1|0
    0|0
  • Hayırm

1|0
    0|0
  • Herkesi seviyorum

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • Severim ama soyle birsey var musluman degilse sevgili olmam iliskiye baslamam o insan en fazla arkadasim olur. ...

1|0
    0|0
  • Panda gibi olun.
    Panda beyaz
    Panda siyah
    Panda harika
    Irkçı olmayın

2|0
    1|0
  • yeaa

1|0
    0|0
  • Hayir sevmiyorum dini onemli

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    37

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 32

• Farklı ırktan, dinden arkadaşlıklarım oldu. Gayet de seviyordum onları

1|0
    0|0
  • Bence iki çeşit insan vardır iyiler ve kötüler...
    Prensibim de yaratılanı yaratandan ötürü sevmektir.❤
    Başka bir sebebe ihtiyacım yok...

1|2
    0|0
  • seviyorum. En son Mardinli birini çok beğendim. bir konuştuğum arap alevisiydi. ben de karadenizliyim :D hiç umursamam bu tarz şeyleri.

1|0
    0|0
  • Sevemiyorum.

1|0
    0|0
  • Sevemiyorum

1|0
    0|0
  • Dini önemli değil.

1|0
    0|0
  • Kürtler dışımda asla ırk din dil ırk ayrımı yapmam

1|2
    0|0
  • Hayır. Bir yahudiyi asla sevemem

1|0
    0|0
  • Irk konusunda biraz soğuk olabilirim ama o kadar da katı değilim iyi biriyse konuşmaya çalışırım ama yakın olmam

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Insanlar üzüyor ben incir reçelini seviyorum ads

1|0
    0|0
  • İyi biri olması benim için inancından da ten renginden de çok çok daha önemli.

1|0
    0|0
  • Hümanist bir insan değilşm

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Sevebiliyorum hic de irk ayrimi yapmam !

1|0
    0|0
  • İnsan ve insan değil diye ayırırım din dil ırk mühim değil.

1|0
    0|0
  • İhtimaller dahilinde

1|0
    0|0
  • Hayir sevemem. Akpli biri naparsa yapsin benden uzak dursun

1|1
    0|0
  • Hayır^^

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam