Lütfen ciddi cevaplar verin , üvey çocuk ve Türk olmadığımı öğrendim :( ?

merhaba arkadaşlar ben 18 yaşına yeni girdim yaklaşık 1 hafta önce ailem olarak tanıdığım insanların kendi ailem olmadığını annemin Rus, babamın İsveç'li OLDUĞUNU öğrendim zaten Küçük'ten beri Arkadaşlarım sen Türk değilsin derlerdi yani şaka olarak , çok acı veriyor bunları bilmek keşke söylenmeseydi diyorum ama öğrendim artık sizce nasıl davranmalıyım gitmeli miyim kalmalı mıyım bu ailemle?

Güncellemeler:
Zaten üzgünüm lütfen dalga falan geçmeyin konu ciddi çünkü

0|0
14|15

En İyi Erkek Görüşü

• Aileni Her Şeyi Geride Bırakıp Sıfırdan Bir Hayata Başlayacak İmkanın Var Mı?
    Gerçek Aileni Bulabilir Misin?

İlk Yazdığımı Gerçekleştirebilsen Bile Yıllarca Sana Anne Babalık Yapan İnsanlar Sonuçta.
    İkinci Yazdığımı Gerçekleştiremiyorsan Eğer Şu An Anne Baba Dediğin İnsanlarla Yaşamaya Devam Edebilirsin..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gerçek ailen sana bakanlar diğerleri çok aile iseydiler seni bırakmasalardı üzme anneni babanı

0|0
    0|0
    • Evet ama artık bu aileme yükmüşüm gibi hissediyorum ama onları seviyorum haklısın

• Haklısın Saol çook

• Rica ederimm😊

Erkekler Ne Diyor 14

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Eğer sana sahip çıkmışlarsa eksikliklerini hissettirmedilerse bunu söylemeleri çok doğal bunu bilmek senin Hakkın bu yaşında söylemiş olmaları da güzel bir şey ama eğer sana karşı kötülerse o Zaman gidip mahkemeye başvur

0|0
    0|0
  • Neden gidiyorsun ki? Bunları öğrenmeden önce zaten mutlu değil miydin bu ailede? Kimin doğurduğu önemli değil, kimin nasıl yetiştirdiği önemli

0|0
    0|0
  • yani bu konuda ciddiyse ve şimdiki ailenden memnunsan eskisi gibi olamasanda öyle olmaya çalış çünkü bak bu yaşa kadar getirmişler seni ne güzel.

0|0
    0|0
  • Bence seni yetistiren buyuten bu yasina getirwn koeuyup kollayan kisilerle ol

1|0
    0|0
  • Kal artık ailen o senin sana iyi davranıyorlarsa sorun yok

0|0
    0|0
  • Aynen canim inandik

0|0
    0|0
  • Kal bence ama nedeni de önemli.

0|0
    0|0
  • gerşek aileni ararsan ara ama senin ait olduğun yer büyütenin yanı

0|0
    0|0
    • Gerçek ailem beni buldular

• gerçek ailenini maddi durumu iyiyse ve seni almak isterlerse eğitim hayatın açısından bakan ailenini onayını alarak onların yanına gidebilirsin
      iyikide seni vermişler hiç olmazsa müslüman olarak büyüdün

• bence seni yetiştiren ailenin yanında kal sonuçta onlar seni büyüttü emek verdiler bence kal

0|0
    0|0
  • Hemen bu olayı yazarak, bir yaz dizisi projesi haline getiriniz. Daha sonra da para batmaya başlayınca içinizde hissettiğiniz boşluğa atlayarak intihar ediniz.

0|0
    0|0
  • Ne guzel iste bir yanin Rusya bir yanin Isvicre. Ohh keske benim anam babamda baska irktan olaydi

0|0
    0|0
    • Niye ki 😊😊 öyle Olmasını niye isterdin

• Isvicre Dunyanin en zeki ulkelerinden biri e Rusya'da en guclu ulkelerinden biri. Guzel bir karisim

• Haha Haklısın

• her şey doğurmak değildir, yani seni büyütmeleri bu zamana getirmelerini göz ardı etme. onları bırakma

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...