Evlenmeyi düsündüğüm kız?

yaa şimdi hemen yargılamayın ama ben ileride eşimin çalışmasını istemiyorum ama çalışanlara elbette saygım var ama disarıda milletin nasıl olduğunu herkes az cok biliyor bunun için bende çalışmasını istemiyorum para illaki kazanılır ama mutluluk bambaşka birşey ama kız ben hemşire olmak istiyorum diyor kendisine söyle desem ben mi hayallerin mi desem beni seçer ama ileride bana senin yüzünden okumadım keşke okusaydım derse işte o zaman mahvolurum çünkü onun hayallerini yıkan benim ben ne yapacam cok seviyorum kendisini ama ileride senin sözüne kandım okumadım derse ben ne yapcam bana bir akıl verin? (not:bayanların çalışmasına hiçbir zaman karşı olmadım ben sadece eşimin çalışmasını istemiyorum bu konuda yargılacaksanız yorum yapmayın)

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Senin gibi erkekleri seviyorum ya ne güZel

0|0
    0|0
    • ama bunu ona nasıl anlatacam ki?

Kızlar Ne Diyor 6

• Okusun diplomasini alsin sonra calismaz belki ileriye dogru calismak isterse sende izin verirsen calisir ama diplomasi olsun elinde :)

0|1
    0|0
    • söylediğin benim de aklıma geldi bende bu söylediğine yakınım ama bunu ona nasıl söyleyecem işte böyle dediğim zaman komple okumazsa işte orası sıkıntı

• iyisin valla :D

• Sagol valla😂

• Herkesin bir hayali vardır, mutluluğuna engel olma derim.

0|1
    0|0
  • Kızdan ayril senin gibi bir yobaz yuzunden hayatini karartmasin.

0|0
    0|1
    • notu okumadın galiba

• Seni yargilamadan kimse bu soruya cevap veremez. Soruyu soruyorsan cevaplari da kabul etmek zorundasin.

• Bastan soyle. cunku deli gibi asik oldugum sevgilim benden boyle bisey istese mumkun degil kabul etmezdim.

0|0
    0|0
    • yok zaten baştan söylerim kimsenin hayallerini yıkamam cokda çalışacam derse onada tamam derim

• Bence bırak okusun istediği bölümü. Sonuçta şu an da evli değilsiniz umarım ayrılmazsınız mutlu olursunuz ama ne olacağı belli değil Allah korusun sana bir şey olsa o kız tek başına kalır ayaklarının üstüne basabilmesi gerek. Onu düşünmeni öneririm. Elinde mesleği olur çalışmasını istediğin bir yer olursa güzel bir fırsat çıkarsa çalışır evlenirsenizde

0|0
    0|0
    • ben ona bu söylediklerimi dediğim an beni kaybetmemek için hiç okumaz ama evlendikten sonra söylersemde o zaman evlenmeden önce niye demedin diyecek dersemde okumayacak işte sıkıntı burada bunu nasıl çözecem

• Umarım çok mutlu olursunuz. Her şey de güzel olur. ikinizde şanslı insanlarsınız

• :D :D inşallah

• Bence okusun. Okulu bitince çalışmasın. Daha sonrasında pişman olacak olursa çalışır. Hem dışarısı kötü tabi de kız kendine dikkat ederse sorun olmaz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...