Sokakta çok dikkat çekiyorum :/ ?

Sokakta çok dikkat çekiyorum ama hoşuma gitmiyor, kışın bu kadar değil. Sanırım şort giydiğim için. :/ insanların, özellikle erkeklerin gözünü dikmiş bana, daha doğrusu bacaklarıma bakması berbat. Şimdi diyecek bazıları şort giyme diye, ama ben böyle yetiştim. Beyler, unutmayın kızlar sizin için değil, diğer kızların yanında bakımsız kalmamak için güzel giyinirler. Ne yapabilirim? Dikkat çekmeden nasıl şort giyebilirim?

1|1
14|37

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle haklı birşey yazmışsın
    Biz erkekler kızlara hoş gözükmek için giyinirken
    Kızlarin ilk rakibi diğer kadınlardır diğer kadınların içinden seçilmek ve arkadaşlarından daha güzel giyinmek bile onlar için önemlidir
    toplumsal açlık bunlar

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Şort giydiğin için seni kesen tipine koyduklarım varsa babana felan söle o hatta hiç bişi yapma giy lan bakarlarsa baksınlar ne bok yapabilecekler uyuz oldum gine şu mahallede böyle milleti kesen 30-45 yaş arası olanlar var işte lanetler

2|0
    0|1
    • Katılıyorum ya :(

• Eig olarak seni secicem ^^

• ^^ :D thanks

Erkekler Ne Diyor 36

• Sen giyinmiyormuşun kıçına mendil geçirince mi kızlarla yarışıp güzel olunuyor? Giysi giyip yarış iç çamaşırı giyince bakılır ha benim umrumda değil ne giyersen giy dikkat etmemde millet bakar yani.

görünmesinde problem bulmuyormuşun ki giymişsin millet bakınca ne diye sorun oldu onu anlamadım. Cinsellik ruhunda var insanların bakar yani

1|0
    1|0
    • Ama yaz günü, erkekler şort giyince kızlar yicekmis gibi bakmıyor.

• Yoo, rahatsız filan etmiyo.

• Etrafa aldırma

1|0
    0|0
  • Yapacak bir şey yok, bakacak olan her şekilde bakar

1|1
    0|0
  • Ben kiz olsam vucudumu insanlara teşhir etmem açıkçası

1|0
    1|0
  • Sen mi ben mi

1|0
    0|0
  • Bizim burda normal yani şortla gezmen.
    İstanbul.

1|0
    0|0
  • muhit değiştir. burda donla gezsen kimse umursamaz ki biçok hatun pareo ile dolaşıyo

1|0
    0|0
  • kilo alabilirsin ;)

0|0
    1|0
  • ne güzel

0|0
    1|0
  • edepli giyin o zaman.

0|0
    1|0
    • Edelim giyiniyorum millet abaza.

• Erkeğiz diyerek için içinden sıyrılamazsın. Sapık.

• hahahah :D peki :D

• pek yapabilecegin bir sey yok.

1|0
    0|0
  • Giyindiğin tarz bulunduğun şehre tuhaf geliyorsa erkekleri geç teyzeler ablalar bile bakar :)

0|0
    1|0
    • Manavgat Antalya.

• manavgat antalya böyleyse gerisini düşünemyrum :) ayrıca güzel alımlı bakımlı bayansan şort giyicek kadar cesursan kusra bakmada bakmamalrı mucize olur.

• Yolda seni görsem yüzüne bakmam.
    Kendinizi bir şey sanmayın.

0|0
    1|0
  • istediğin gibi takıl millet bakar her zaman bakar

1|0
    0|0
  • git evinde dolaş :)

0|0
    1|0
  • Siyah kalın tayt üzerine giy

0|0
    1|0
  • Kılları alma bakmazlar.

0|0
    1|0
  • herkeze bakıyorlar abaza var her yerde alışkanlık olmuş artık

1|0
    0|0
  • Sen bir şey yapamazsın maalesef.

1|0
    0|0
  • giyme kızım o zmn

0|0
    1|0
  • Bacak kıllarını uzat, bakmazlar 😀

0|1
    1|0
  • Şort giyme dikkat çekmezssin

0|0
    1|0
  • yaz ayları herşey bir başka oluyor

0|0
    1|0
  • Rekabet var diyorsun kim daha motor yani 😂

0|0
    1|0
  • çok ince ayrıntıları bilemem, ama ya doğru düzgün giyin ya da doğru düzgün bir yerde kapiş?

0|0
    1|0
  • giyme

0|0
    1|0
  • :) antalya da İzmir de İstanbul'da hani bulundugun şehirle alakali biraz

0|0
    1|0
  • ayy gtüm

0|0
    1|0
  • guzel yurdumun bı gerızkalı ınsanı daha

0|0
    2|0
  • BENCE FAZLA EGOİST OLMA İNSANLAR YÜZÜNE BAKMAMAK İÇİN AŞAĞI BAKIYOR OLABİLİRLER.

0|0
    1|0
    • Kıskanma ya.

• Yine güldürdün aptal. A büyük yazınca birşey olmuyor onu içinde yaşamak önemli ben beş vakit namazımı kılar orucumu tutarım senin se tekbir rekat namaz kıldığından şüpheliyim. İşin aslı yine güldürdün

• Sanane dinimden, Türkçe yi kirletiyorsun. Benim ibadetim gizlidir, senin gibi at yaristirmiyorum.

• Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 13

• böyle yetiştirildin diye böyle olmak zorunda değilsin. Boşuna bahaneler üretmeyin. Bir insan belli bir yaşa kadar ailesinin etkisinde kalır sonra isterse seçimlerini değiştirebilir.
    Eğer böyle giymek istiyorsan giymişsindir boşuna aileni öne sürme.
    Dikkat çekme konusuna gelince tercihlerini biraz daha değiştirebilirsin. Fazla kısaysa daha uzun tercih et. Fazla darsa biraz daha bol tut. Eskiden olsa anlıcam tercihler az ancak artık pek çok farklı şekilde kıyafetler var. Olduğun yerde yoksa eğer internetten istersin gelir imkanlar var...

0|2
    1|0
    • Emin misin? Kapalı insanların çoğu aile baskısı. Gelmiş burda kıskançlıktan ne diyeceğini şaşırdın. Böyle yetiştirildim derken ailemi one sürmüyorum çekmiyorsun. Küçüklüğümden beri böyle giyindigim için başka türlü giyinince rahat hissetmiyorum kendimi. Kıskanmayın artık bıktım ya.

• Sen başlı başına bir hakaretsin zaten.

• anlıyorum canım :)

• Güzel giyinmek açık giyinmek demek değildir. Ben yazın uzun elbise giyiyorum hem şık hem rahat. Küçükken ben de şort gibi kısa şeyler giyiyordum ama bu büyüyünce de öyle giyineceğim anlamına gelmez. Yetişmeyle alakası yok yani

0|1
    1|0
    • Sizin gibi kadınsı giyinmiyorsam ben napıyım? İlla yüze boya tahtası sürmek gerekmiyor.

• Bakım=şort
    Kafalar güzel.

1|1
    1|1
  • Dikkat çek ya. Bakarlarsa baksınlar, abazlar. Onlara göre mi giyineceksin?

1|0
    0|0
  • Bende de oluyor şort giydiğinde uzaylı görmüş gibi bile bakan var onları umursamadan geç.

1|0
    0|0
  • Bu kötü bir şey değil ki. Güzel olduğun için bakıyorlar. Bende hep etek külotlu çorap giyiyorum dikkat çekmek hoşuma gidiyor.

1|0
    0|0
  • Iste kotu olan bir birde cocuklar boyle yetistiriliyor ne aci..

0|0
    1|0
  • İnsanları umursamaa onların öküzlüğü

1|0
    0|0
  • Kötü giyin mesela kezban gibi 😂

0|0
    1|0
  • Mecbur giyimini deistireceksin ya da oturdugun semti cunku bebekte nisantasinda elit yerlerde kimse bakmaz ilgilenmez bile ya oturdugun semte uy ya da tasin ordan

0|0
    0|0
  • bakımlı olmak illa açık giyinmek değildir sıcaklarda daralmışsındır giyersin ama dikkat çekmeyecek yerlerde giyersin şimdi diceksin bölge bölgemi giymek zorundayım evet eğer rahatsız oluyorsan ona göre dikkat ediceksin

0|0
    0|0
    • Yurt dışında abaza yok, sende haklısın.

• dikkat çekmeden maalesef giyyinemzsın :D

0|0
    1|0
  • bakarlar maalesef

1|0
    0|0
Yükleniyor...