Neden bu kadar tembelsiniz?

tamam hizmetci değilsiniz anladık zaten elinizi sıcak sudan soğuk suya değdirmemek için bütün erkekler seferber olmuş durumda fakat ama lakin ki gel gör ki bu kadarda olmaz ki canım ay ben yemek yapmasını sevmem bilmem öğrenmem ay ütü en sevmediğim iştir temizllik işinden anlamam zaten anam hepsini yapıyor pasta börek çörekle işim olmaz çay kahvede yapmam çok istiyorsan sen yap getir vb türde triplerde neyin nesi anlamıyorum ki evlenmek üzere olanda aynı yeni evli olanda aynı görevi bu işleri yapmak olan sekreterde aynı siz nasıl böyle oldunuz plazalarda çalışıp abuk sabuk pembe dizilerde ki mankenlere artistleremi özendiniz çok mu internete giriyorsunuz tv seyrediyorsunuz hayan tozpembe mi sanıyorsunuz herşey lay lay lom gezme tozma dans müzik eğlence plaj bar pavyon disco mu zannediyorsunuz bebek yapmam çocuk bakmam kraliçemisiniz nesiniz siz amacınız nedir bu kadar mı sevdiniz şu 3 günlük dünyayı bu tembelliğinizin sırrı nedir?

Güncellemeler:
güncel

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Yoo ben herşeyi yapmaya çalışırım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• Evlendikten sonra her gün pizza isteyecek haliniz yok, ister istemez kalkar yemeğini yapar.

0|1
    0|0
  • O evlenmeden önce. Evlendikten sonra hepsi yapar meraklanma :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...