Dogulu insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

İnternette bir yazıyla karşılaştım bunun üzerine böyle bir soru sorma ihtiyacı hissettim. Ben Erzincanda dogdum Erzincanda büyüdüm dogdugumdan beri her yazı Antalyada geçiriyorum batıda kimle tanıştıysam memleketimi duyan insanların ilk sorusu Kürt müsün oldu. şahsen bu saçma anlayış benim canımı sıkmaya başladı dogulu olan her kes kürt degildir , acaba batıda yaşayan herkes böylemi düşünüyor? dogulu olunca aklınıza gelen ilk şey "kürt mü acaba" sorusumu ya da dogu ya da dogulular batılılara nasıl empoze edilmiş aklım almıyor kafada bölmüşler zaten vatanı , öylemi sizcede sizde dogulu oldugunu söylen kişiler hakkında böylemi düşünüyosunuz?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Her kürtte Pkk lı degildir karektersiz degildir

1|1
    0|0
    • Bilader bunu burda istedigin kadar söyle kürtle komşu olmamış adam inanmaz , bilmez , bence milletle hiç polemige girme.

Kızlar Ne Diyor 2

• Nerde terörist varsa kürt. Bu durumda kim bölmüş oluyor?

0|0
    0|1
  • Doğu'da kürt nüfus fazladır. İnsanların böyle düşünmesi neden anormal olsun?

0|0
    0|0
    • hayır doguda kürtler çogu şehirde azınlıktadır. türkiyenin en dogusu ıgdırdır orda bile azınlıktalar bingölü çok duymuşsunuzdur orda bile azınlıktalar Şanlıurfada pkk ya katılan bir herifi patoz makinasına attılar :D muş'a bu seneye kadar terörist giremedi anlayacagın çogunlukta falan degiller doguda Eline Türk bayragını alıp gezemeye çekinecegin şehir sayısı bir elin parmaklarını geçmez :D

• ayrıca böyle düşünen insanlardan kaç tanesi sivasın dogusuna geçmiş görmüş te bu kadar ön yargılı acaba?

• Beni anlamadın herhalde. Türkiye'de kürt nüfusu en yoğunlukta nerde yaşar? Doğu ve güneydoğu'da. Trakyalı biriyle tanışınca da balkan göçmeni misin diye sorarım mesela. Çünkü göçmenler de o bölgede yoğunluktadır. Bunun azınlık çoğunlukla ne alakası var? Ayrıca bir insana kürt olup olmadığını soruyorsam amacım aşağılamak değildir. Irkçı bir insan değilim çok şükür.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim Erzincan ın neresindensin?

0|0
    0|0
  • fazla hassaslasmissin bu konuda.. soranlar icinde kotu niyetli olanlar vardir elbet ama hepsi de kotu niyetli degildir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...