Allah herkese Adolf Hitler'in azmi gibi bir azim nasip etsin mi?

Hayatını okuyanlar bilir. Küçüklük yıllarında sürekli kabul edilmemesi ve sürekli arka planda tutulması onu pes ettirmemiştir. Hayali olan güzel sanatlar okuluna yeteneği olmadığı için alınmaması ve liderlik vasfının bulunmaması gerekçesiyle onbaşı rütbesinin üzerine çıkamaması ve daha niceleri buna örnek olarak gösterilebilir. Kısacası nereden nereye...

Bakın ! Adolf #Hitler gibi insanlar demiyorum, Adolf Hitler'in azmi gibi bir azim diyorum. Zira onun eleştirilen yanları azminin bir ürünüdür.

O dünyada en çok sevilen aynı zamanda en çok nefret edilen bir lider. Siz onun azmine hangi pencereden bakıyorsunuz? Tekrar söylüyorum: Onun sevilen ve nefret edilen yönleri tamamen azminin bir ürünüdür.

O azmin içerisinde #vatanseverliğin, #ırkçılığın, #kin ve #nefretin yattığını aklamayın !

Anket sonuçları Adolf Hitler'i tanıma şeklinizi ortaya koyacak esasen.

Allah herkese Adolf Hitler'in azmi gibi bir azim nasip etsin mi ?

• Evet nasip etsin. Dünyanın daha iyi bir yere gelmesini istiyorum.
    54%(7)56%(10)Oy Ver60%(3)
  • Hayır nasip etmesin. Dünyanın kargaşaya sürüklenmesini istemiyorum.
    46%(6)44%(8)Oy Ver40%(2)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|1

En İyi Kız Görüşü

• azmin onu götürdügü yol önemlidir sonuca bakarsak kendi ipini kendi cekti bu Kadar net

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hitler dünyanın gelmiş geçmiş en büyük lideridir. en basitinden dürüstlüğü ve mütevaziliği hiç bir liderde rastlanılmamıştır, hiç bir zaman insanlara yalan söylememiştir.
    heil hitler

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Destekledigi gorusun dogrulugu tartisilir fakat hırsı takdire deger. Baktim da ayni gun dogmusuz Hitlerle.

0|0
    0|1
  • B dedim. Dünyanın şu ana kadar gördüğü en cani insanlardan.

0|0
    0|0
  • İyi bir lider hitabı çok iyi

0|0
    0|1
  • sovyet rusyaya gözünü dikmesi en büyük hataydı yoksa almanya kazanacaktı aç gözlülüğüne yenildi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hitler de siyonistler tarafından bulunarak Wilson palnının uygulanması için kullanılan bir Yahudi köpeği böyle biline.

0|0
    0|0
  • www.kizlarsoruyor.com/.../a69018-okudugum-en-iyi-kitap-bence-az-bir-alinti-ya-sizce

şunu oku ve ecdadının nasıl biri olduğunu az anla ve kim olduğunu öğreni

0|0
    0|1
  • AZimli ve aptaldı

0|0
    0|0
Yükleniyor...