Ben çok tembelim ve içe kapanığım ama bazı tanıdığım insanlar saf olduğumu veya salak olduğumu düşünüyorlar sanırım?

Çok tembel bir insanım derslerimde de öyleydim hatta sbs'de çok düşük puan almıştım o zaman bir amacım yoktu ortamımda arkadaşlarımla aram iyi değildi içime kapanıktım ablam ile müdür gorüstüğünde müdür hakkımda "geç anlıyor olabilir" gibisinden birşey demiş ben dersleri dinlemiyordum ki aslında sevdiğim dersleri dinlerdim yani bir alanda kendimi kanıtlamadigim için sonra tabi açıldım şimdi derslerim çok iyi hep 85 90 alıyorum ve ezberim kuvvetli ve çok zekiyim kendimden şüphem yok ama bazı insanlar benim hakkımda saf olduğumu düşünüyorlar her başarımı onlara yansıttım ama onlar hep saf muamelesi yapıyorlar aslında saf değilim ama özgüvenim çok düştü hep sorgularım kendimi 😢😭 ben hiçbir zaman kendimı küçük düşürmediğimi düşünüyorum eğer zeka ders ile ölçülseydi herkes zeki olabilirdi HER TÜRLÜ ELEŞTİRİYE AÇIĞIM yardım pls

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Dersler kesinlikle zeka ölçüsü değil haberin olsun, çoğu ezber zeka ürünü zaten. Başkalarını her zaman dinle ama kendi bildiğin şekilde süzgecinden geçirerek hayatına uygula. En başta şunu söyleyeyim saf değilsen bile seni öyle görmelerinin neresi kötü zaten özgüvenin var, aklında başında ee takma milletin dediğini yanlışta olsa kendi doğruların üzerine bas.

0|0
    0|0
    • Her ortamda kendimden emin olsam bile bozuyorlar beni sinirim bozuluyor ve bunda öncesine gelirsek cok özgüvenim düşüktü alisamiyorlar

• Sen istifini bozma, bunlar senin karakterinin gelişmesi için sınavlar. Güçleneceksin onların malca hareketleriyle 😁😁

• Benim eski halimin disi durumu

0|0
    0|0
    • Nasıl hissediyordun toplumdan nasıl soyutlanirdin 😢

• Harbiden benim durum 😢 güçlü kalamıyorum ben

• Spora basla fiziken ve ruhen. Guclu olursun evrenin merkezine daima kendini koy

• Kendin olmaya devam et. :) İçin rahat olsun.

0|0
    0|0
    • Kendim olamıyorum her alanda sıska ciroz yürek mi yedin kıza bak birden açıldı diye beni saf yerine koyuyolar

• Temel değil tembel

• Çevrimiçi olduğunda mesaj at özelden konuşalım istersen

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...