Bana yardım eder misiniz?

İnsan ilişkilerimin özellikle kızlarla olan ilişkilerim çok güzel başlıyor ama nedense zamanla hepsi uzaklaştı benden. Ciddiyim şu an hiç bir arkadaşım yok yani arkadaş diyebileceğim. Bu durum benim için problem değil (arkadaşımın olmamaması) çünkü bulmakta sıkıntı çekmiyorum ama uzun sürmüyor. Bazen diyorumki acaba ben mi sıkılıyorum da bunun sonucunda benden uzaklaşıyor çünkü hepsinin aynı şekilde bir anda iletişimini koparması bana imkansız gibi geliyor. Teşekkürler

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• NE kadar iyi niyetliysen o kadar elde edilmesi kolay bir arkadaşsın, eşsin, dostsun, insanlar elinin altında ki ne dokunmaz o zaten onundur başka çıkarlar peşinde koşarlar. İyi niyetli ol ama karakterini de belli et

0|0
    0|0
    • Dün bir söz okudum aynen şöyle' Hep ulaşılabilir olduk, ne zaman gelseler samimiyetle karşıladık. Neden kybettik diye düşünmeye gerek yok artık '' sanırım açıklıyor bu

• biraz o var yani bazen özgüvenim düşüyo. Şöyle diğer kızların sonu kötü olduğu için buda öyle olcak diye yaklaşmaya korkuyorum

• Orasını Allah tan başkası bilemez. Birisiyle ol ama bağlanma. Sen niyetini bil yeter, niyetini Allah'a gösterdikten sonra için de rahatlar. Karşı tarafı asla çözemezsin. Dünyanın en güvenilir kızıyla 8 senelik birlikteliğim var dı evlenemedik. Halen en güvenebileceğim insan diye bakıyorum beni mutlu da edeceğini biliyorum ama bir şekilde barışmak için hiçbir şey yapmıyorum biraz da hayat şartlarının katkısı var mantıksız geliyor dimi bana da öyle geliyor ama bazı şeyler açıklanacak gibi değil. En son evlenmesini beklediğin adam hiç hak etmediği biriyle ilk önce evleniyor. İlk önce bu evlenir 10 numara da aile babası olur dediğin adam ise haaalaaa bekar ve o eski halinden eser yok şimdi :) Gerçekten kısmet işleri niyetin iyi olduktan sonra dua ettikten sonra ben duanın kabul olacağını düşünüyorum.

• Hocam bazı insanlar çıkara bakar eğer onlara faydan yoksa bir anda bırakırlar takma fazla zamanla düzelir

0|0
    0|0
    • Ama işte benim düşünceme görede bütün insan ilişkileri çıkara bağlıdır (sadece para mevki güç olmak zorunda değil). lakin bir anda hepsinin bitmesi çok bir çelişkili. Zamanın varsa bir örnek üzerinden gidebiliriz

• BElkide ama bilmyiorum yani bir çok kişi beni dost canlısı hiperaktif ve eğlenceli olarak görür aldığım yorumlar bu yönde ama işte ilerlemiyor

• rahat olun hocam kendinzi kasmayın zamanla düzelir diye düşünüyorum

Yükleniyor...