Açık ve kapalılar hakkında?

Başı açık kadın sözlü veya fiziksel tacize uğradığında ooo ne giymiştir kim bilir veya kesin kuyruk sallamıştır diyenler kapalılar tacize veya tecavüze uğradığında ne düşünüyorlar? Dikkatimi çekti sitede iki üç gündür kapalı bayanlar mağdur edebiyatı yapıyorlarda sözlü tacize uğradıklarına dair birçok insan da giydirmiş dolu lafı siz ne düşünüyorsunuz bu iki yüzlülük hakkında

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kapalılar görüyorum ben daracık pantolonlar, gömlekler, sütyen belli
    Açık birisine bunları yaptırsan o kadar şehvetli durmaz, böyle kapalı olduktan sonra bir anlamı kalmıyor diye düşünüyorum.

Tabikide kimse taciz veya tecavüz yanlısı değil. Ama günümüzdeki kapalılarda o kadar o kadar masum değil, ben kendim yaşadığım için biliyorum.

1|0
    0|0
    • Doğrudur buna bir şey demiyorum benim tiksindiğim nokta insanların riyakar oluşu. Ben şurada şöyle tacize uğradım desem hemen doluşacaklar kim bilir ne vardı üstünde diye ama dikkat ediyorum sitede 3 4 gündür kapalı bayanlar tacize uğradıklarını söylüyorlar çoğunluk taciz edene giydiriyor bu iki yüzlülük değilde nedir acaba

• O kafa cinsel açlığın dibe vurduğu kişilerde ortaya çıkıyor zaten

En İyi Kız Görüşü

• Cıplak gezerim istersem, kime ne.
    Ister kapalı olsun ister açık, tacizi tecavüzü kimse yaşamayı haketmiyor.
    Sabunu, damacanayı, kazı, tavuğu yapan zihniyetten güzel düsünceler beklememek lazım

2|0
    0|0
    • Aynen hayvana tecavüz edenler var ülkede

• @Hurafecilere_Reddiye sen bir önce kendine bak hatanı bul, ben hatamı bulmaya razıyım.
      Üslubumun seni ilgilendirdiğini düsünmüyorum. Zaten bırak özgürce gezmeyi insanların fikirlerini dile getirmesine bile müsade etmeyen bir zihniyetsiniz.

• @Hurafecilere_Reddiye yazan sensin farkinda misin beyin yoksunu tek hücreli seni

Erkekler Ne Diyor 6

• Valla kusura bakmayında amuda kalkmış bir şekilde sokakta yürüdüğümde dikkat çekeceğimi bildiğimiz gibi kısacık etek göğüs dekoltesi falan filan giyen kızlar da erkeklerin baktığını yavşadığını falan gayet iyi biliyorlar. BUna rağmen bunları giyebiliyorsunuz. Tabii ki bu siz sözlü ya da fiili tacizi hakediyorsunuz demek değil. Hayatı m boyunca da ne yaptım ne yanımda yaptırırım. Arkadaşlarım bana gelip hiçbir kim e hakkında offf göğüslere bak falan bile diyemezler tavrımı bildiklerinden. Şimdi dekolteyi giyenin dikkat çekmek için mi yoksa kendine ykaıştırdığı için mi giydiğini bilmiyorum ama kapalı giyinenin kendini dışarıdakilerden sakındığını biliyorum sence nasıl bir yol izlemeliyim? Az mantık kurduğum zaman kapalı kesimi daha ateşli korumak taraftarıyım ulan zaten sana malzeme vermemiş onu takıntı yapıp taciz nedir diye daha sapıkça düşünen insana daha fazla tavır koymak normaldir.

2|0
    0|0
    • çok güzel ve yerinde bir yorum

• Zaten mevzu giyim kuşam değil hala inatla buna takılıyoruz konuşurken bile ne tuhaf değil mi yobaz sistem bizi zorla buna itiyor türkiye artık dibine kadar ortadoğu bu yüzdendir türbanlınında tecavüze uğramasını hazmedecek hale geldik. Hayırlı geceler dilerimm

• Pek çok rahat giyinen kız tanıyorum kapalı pek çok kızdan daha ar sahibiler. Ama adı üstünde kapanmak tesettür bir semboldur ben kendimi erkeklerden soyutluyorum sembolunu taşıyan bir kadının amacını anlayabilirsiniz ama herhangi bir sembol taşımayanın zihniyetini de bilemezsiniz esas fikrim budur. Bende keyifli görüş alış verişi için teşekkür ederim hayırlı geceler

• Kapalı kadınlar umurumda değil, başlarına ne gelirse gelsin.

Ama bu taciz olaylarına yorum yapan tipler ayrı yobaz, ayrı abaza.

1|0
    1|0
  • benim tanıdığım çok edepli başı açık kızlar var. bazı açık kızlar bazı türbanlı kızlardan 10 kat daha edepli

2|0
    0|0
  • ikiyüzlülerle dolu etraf

1|0
    0|0
  • Tecavuzun cezasi Tecavuz Tacizin Cezasi idam olmali :D

0|0
    0|0
  • Herkez iki yüzlü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bunun kadınla değil erkekle alakası var. yazlıkta yabancıların arasında kimse bana bakmazken İstanbul'da yiyecek gibi bakanlar var

1|0
    0|0
    • Çok doğru çeşmede istediğim gibi altımda etek ve sadece bikini üstüyle çok rahat dolanıyorum turistler varken ankaraya geldiğimde (kot dışında birşey giymem) öküz gibi bakan andavallar çok hele hele babam yaşında adamların bile bunu yapması ayrı tiksindirici

• gerçekten kamyoncunun biri beni bakarak taciz etmişti rezillik yani

• Çoğu kişiye göre bakirelik zarının oluşumu , saçındaki örtüden geçiyor çünkü.

1|0
    0|0
  • Sorun açman veya kapatman değil. Sorun zihniyet. Zihniyeti biraz olsun bozuk bir toplumda yaşıyorsan çarşafla gezsen bile tacize uğrarsın. Nacizane düşüncem şudur ''Ben kendimi kapatana kadar onlar gözlerini kapatsın.'' Kadını bağlayacağınıza gözlerinizi bağlayın!

1|0
    0|0
    • Ben kendimi kapatana kadar onlar gözlerini kapatsın👌🏻👌🏻👌🏻 süper tespit

• Ben kapalıyım ama hiçbir zaman bu şunu giymiş tacizi tecavüzü haketmiştir demedim dememde diyemem hakkım yok. Ne olursa olsun suç her zaman tacize , tecavüze kalkışandır. Evet şu konuda haklısınız şu zamanda kapalıların bu konuda yarısından fazlası giyinmiş çıplaklar gibi. Neyseki her koyun kendi bacağından asılacak. Herkesin hayatına kimse karışamaz. 😑

0|0
    0|0
    • Helal olsun sana allahım sizin gibilerin sayısını çoğaltsın kafası örümcekleşmiş yobazların değil

• tesettür konusu sadece erkekler için değildir. Erkeğin tesettürü göz kapaklarıdır, Kadınlar örtünmeli erkekler de bakmamalıdır.

0|0
    0|0
    • Aşağıdaki yoruma çok güzel ve yerinde yazmasaydın gerçekten samimi olduğunu inanırdım maalesef hiç samimi değilsin

• benim yerinde ve doğru bulduğum kısmı bu gerçekten kendini ifşa etme ne bileyim vücudum ortada olursa ilgi odağı olurum çekici olurum mantığıyla hareket eden bayanlar kısmıydı diğer kısımlar değil alıntılayamadım o kısmı kusura bakma

• Obada buluyorlar birşey

0|0
    0|0
    • Evet bulanlarda var kim bilir kaç kilo makyaj yapmıştır kafada türban altında neler vardır diyenler yanlış anlaşılmasın kimsenin giyimine karışmıyorum ama bu riyakarlığı yapanlardan tiksiniyorum

• Antalya burası tabiki de açık saçık giyineceğim

• Ama gerçekten hayvan çok

• valla sahilde dolasıyodum kapalı kızın teki adamla öpüşüyolardı, yere uzanmıslar ya. Bu işin kapalı acıgıyla alakası yok önemli olan NİYET İÇİMİZDEKİ ŞAHSİYET

1|0
    0|0
Yükleniyor...