Rus kızları mı Türk kızlarımı sorusunda erkeklere cevap beyler buyrun?

Evet arkadaşlar soru şu;
Rus kızları nı Türk kızları mı?
Bir çoğunuz beklentileri aşmayarak Rus kızları demiş. Seçme nedenleri ise Rus kızlarının ateşli performansı. Evet evet biliyoruz. O kızlar yatakta çok iyiler anladık. 😏😏 Türk kızları tripli, kezban, kendini beğenmiş ve kendilerini ulaşılmaz zannediyorlar tamam buna da eyvallah 😉 Amma velakin... Tercih meselesi okey de, iş iki yüzlülüğe gelince ben burda şu soruyu sorarım ;
Beyler, işinize gelince burda yazarsınız ama ypk namuslu kız kalmadı yok herkes şöyle böyle bilmem ne. Kız buraya sevgilimle şunu yapıcam yardım edin yazdıgnda ahlak namus bekçisi kesilip kızı burda o. Edersiniz. Halbuki rus kızları gibi adını bile bilmediği dilini bilmediği erkeklerle yatıp kalkmıyorlar. Ve siz bu tür kızlar için burda tertemiz namuslu genc kızlarında bulundugu Müslüman ülke olan Türk kızlarını aşağılıyorsunuz.
Peki bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? Bence bir kızın dil din ırk gözetmeksizin sadece cinsiyet olarak konuşuyorum. Bir kızın yataktaki performansını sadece eşiyle zamanla öğrenmesi keşfetmesi daha iyi değil mi?
Beyler bence pasaportunu alan gitsin, ülkede abaza nüfusu eksilir ;)
Öyle değil mi kızlar.

Güncellemeler:
Bu arada beyler bilginiz olsun rus erkekleri de Türk kızlarına ilgi duyuyorlarmış. Çünkü orda soluk benizli sarışın kız göre göre bıkmışlar. Yani milletin artığına göz koyuyorsunuz tebrikler 👋👋👋✊✊✊

1|1

Erkekler Ne Diyor 46

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...