Rus kızları mı Türk kızlarımı sorusunda erkeklere cevap beyler buyrun?

Evet arkadaşlar soru şu;
Rus kızları nı Türk kızları mı?
Bir çoğunuz beklentileri aşmayarak Rus kızları demiş. Seçme nedenleri ise Rus kızlarının ateşli performansı. Evet evet biliyoruz. O kızlar yatakta çok iyiler anladık. 😏😏 Türk kızları tripli, kezban, kendini beğenmiş ve kendilerini ulaşılmaz zannediyorlar tamam buna da eyvallah 😉 Amma velakin... Tercih meselesi okey de, iş iki yüzlülüğe gelince ben burda şu soruyu sorarım ;
Beyler, işinize gelince burda yazarsınız ama ypk namuslu kız kalmadı yok herkes şöyle böyle bilmem ne. Kız buraya sevgilimle şunu yapıcam yardım edin yazdıgnda ahlak namus bekçisi kesilip kızı burda o. Edersiniz. Halbuki rus kızları gibi adını bile bilmediği dilini bilmediği erkeklerle yatıp kalkmıyorlar. Ve siz bu tür kızlar için burda tertemiz namuslu genc kızlarında bulundugu Müslüman ülke olan Türk kızlarını aşağılıyorsunuz.
Peki bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? Bence bir kızın dil din ırk gözetmeksizin sadece cinsiyet olarak konuşuyorum. Bir kızın yataktaki performansını sadece eşiyle zamanla öğrenmesi keşfetmesi daha iyi değil mi?
Beyler bence pasaportunu alan gitsin, ülkede abaza nüfusu eksilir ;)
Öyle değil mi kızlar.

Güncellemeler:
Bu arada beyler bilginiz olsun rus erkekleri de Türk kızlarına ilgi duyuyorlarmış. Çünkü orda soluk benizli sarışın kız göre göre bıkmışlar. Yani milletin artığına göz koyuyorsunuz tebrikler 👋👋👋✊✊✊

1|1
14|47

En İyi Erkek Görüşü

• Rus kuzlari icinden ayrim yapman gerekiyor tatar kizlarina bak paran varsa senle yoksa gicina tekme rus kizlari temiz bakimli falan onlar bakire asla degiller olmasinin nedeni komunist bir ulke ozgur tipki bizim komunist ulke gibi bizim ulkedende cogu kizlar bakirelige onem vermiyor sirf muslumaniz diyr azcik onem veriyorz eger hristiyan olsaydij hicbiimiz onem vermezdi. Turk kizlari iyi insanlar edepli terbiyeli bakimli birine dusersen ama cogu rus kizlari anlayis gosteriyor ama bizim gibi vicdanli degiller emin ol yerde biri yatsa olmek uzere falan olsa turk kizimi rus kizimi dersen turk kizi hem vicdanli hem iyi niyetldir. Ne turk kizi ne rus kizi her ikiside derim. Ruslada yasadim turklede..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 46

• Yine aynı şeyi söyleyeceğim.. Bakımlı, tertemiz, tertipli, kültürlü, samimi ve kişilikli kız milliyeti ve cibiliyeti ne olursa olsun en güzelidir.. Ancak 60 yaşında bir Rus kadını ile bir Türk kadını yan yana geldiğinde Türk kadının bir melek kadar güzel olduğunu ancak Rus kadının son derce bed olduğunu görüyoruz..

2|1
    0|0
  • ya rus kızı diyeni rusyaya yollayabiliriz
    çogu hayaller rus gerçekler Annesinin begendigi bir Türk kızı:)

1|0
    0|0
  • ruslar türkler gibidir sağlam güvenilecek bir eş ararlar. tatile gelip yatakta iyi olanlar var. bu türklerde de var.. tatilde onla bunla yatan türk kızı da var. hepsini genellemek etik değil :D

1|1
    0|0
  • Defalarca Rusya'ya gittim..
    bir kadınla an yaşayacaksan evet ruslar çok iyi..
    ama konu bir kadınla bir ömür geçirmekse, kesinlikle hayır..

1|0
    0|0
  • ukrayna değişmem güzelliği falan geçtim acaip insanlık vasıfları yüksek gerek insanlara gerek hayvanlara çok vicdanlılar türkler vicdansız demiyorum illakı istisnalar çıkar ben gördüğüm kadarını değerlendirdim genel durum değildir benim gördüğümdür

1|0
    0|0
  • Türk Türk Türk Türk Türk

kızları.

1|0
    0|0
  • namuslu olan kazansın

2|0
    0|0
  • okumadım ama Ukrayna gızları sfds s017.radikal.ru/i436/1206/8b/dca2c0984213.gif

0|2
    0|0
  • Türk kizi diyorum cunku sitede hi Rus kiz yok :D durduk yere sizi sinirlendirip olmayan birilerini sevindiremeyiz simdi :d

1|0
    0|0
  • Al birini vur ötekine bence.

1|0
    0|0
  • Bizim anamız rus mu :) Hayırlısı neyse o.

1|0
    0|0
  • Rus kızlarını hiç sevmem aslında rusları hıc sevmem ben :/

1|0
    0|0
  • namus olayına bişey diyemem ama yabancı kızlar sıcak kanlı bir merhaba dediğinde sana aynı sıcaklıkta karsılık verir türk kızları ise ay şuna bak tipsiz abaza der türkler egoist havali kaprisli herşeyi klendi etrafında dönüyoır sanıyor neden çünkü erkekler bacak arasına muhtac oldugundan
    lafa gelince dürüst efendi türk erkeği olsun icraate gelince yabancılar yakısıklı bilmem ne falan filan erkek olur

0|0
    0|0
  • rus kızı robottur yatar yataga acar bacagını sen tepınırsn. gercı turklerde pek farklı degıl ama işi billen bı turke 10 rusu degısmem

1|0
    0|1
  • Kıskançlığınızdan öyle diyosunuz daha dün şahit oldum hepsini tek tek yazamam ama rus kızlar daha iyiler hiç dilinizi boşa yormayın.
    Şahsen ben Rus kızlarını cinsellik amaçlı düşünmedim o yönden. Diğer yönleriylede karşılaştırınca Türk kızlarından daha iyi bana göre.
    Gerçi ırk farketmez yetiştirilmeye bağlı ama ülke şartlarında Türk kızları çok paracı.

0|0
    0|0
  • Ruslarin ya Turk e bisey olmasin

1|0
    0|0
  • Bende rus derim her zaman ama evlenirsem Türk kızı olur. Onlar evlenmelik değil eğlencelik ;)

1|0
    0|0
  • Fark etmez dünyanın bütün kızları olabilir insan olsun önce

1|0
    0|0
  • İzlandalılar

0|0
    0|0
  • rus bayanları erkeklere göre daha bakımlı sebebi ise ülkede erkek nüfusu çok az 10 erkeğe bir bayan düşüyor bu sebeblede rus bayanlar erkek kapmak için kendine bakıyor.
    biz türk bayanlarda bugün okudum trollde olabilir bni satacak biriyle evlenmek istiyorum diyor gerçekse eğer durum vahim

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Sıkıldım şu başlıktan... Özgün olun. Son cümle size gelsin o zaman 😉

• Hayatında rus kızını gördüğünü bilr sanmam.

• Yazamadığın kadar sanıyorsun :D

• keşke şu beğenmedim sorulara da yapılabilse :/

0|0
    2|0
    • Rus kızı diyenlerden biride sendin hatırladım. 😊 ama sorun şu ki beğenmedim butonu sorularda var. Dur sana hatırlatayım 😊

• Farkındayım

• aa bak sende sonunda farkına varmışsın

• Açık ara rus kızı en azından onlar sevdiğine sadık bizimkiler gibi değil.

0|0
    0|0
    • Sadık mı 😂😂😂😂😂 yanlış okudunuz galiba. Umarım rn kısa zamanda gerçekleri fark edebilirsiniz 😉

• bok sadık sadık olsa sana bakmaz

• Rus erkekleri bizden beter yalnız jsjsjsjsj

• E sen de ahlak namus bekçisi olmuşsun.. Milletin zevkinden eğlencesinden alayınıza ne acaba? Sevişmek için toplu izin mi isticez? Hay ben öyle toplumsal tabulara.. Sakız orucu bozar.. Eteğini ört.. Aman öpme... Ne kadar mal konularla dolu bir toplumuz..

0|0
    0|0
    • "Bir yere kadar" haklısın

• Ben ahlak bekçiliği yapmıyorum. Anlamanızda veya okumanızda kıtlık oldugu için yorum yapmıycam. İyi günler

• Yazını tekrar oku.. Kendini aklamaya çalışma..

• Rus benimki. Gayet memnunum her acidan. Ev islerinden yataga kadar.

0|0
    1|0
  • Kendinizi ferrayiyle kıyaslamayın kızlar, biz tofaş seviyoruz :D :D

0|1
    2|0
  • rus kızlarından varsa alıyım bir dal türk kızları çok fazla kasıntılar

0|1
    0|0
  • en guzel hatunlar latin amerıkadan cıkar zaten bu rus kızımı turk kızımı muhabbetı cok sacma eger guzelıkten bahsedıyorsak cok sacma bı karsılastırma zaten

0|0
    0|0
  • sen niye kızdın bu kadar :D

0|0
    0|0
    • Kızmak değil insanların gözünü gerçeklere açmanın insanlık görevi oldugunu düşünenlerdenim 😉

• teşekkürler bizleri aydınlattığn için :)

• Litvan :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• (Bekaretini babasına veren) rus kızı harika sevgilisi olan türk kızı kaşar. Hatta üniversite okumuşsa kesin veemiştir bu profesyonel kaşardır.

Tipik türk erkeğinin düşüncelerini okudunuz teşekkür ederim saygılar.

4|0
    2|1
  • Yahu neden bu kadar abartıyor iki taraf anlamıyorum ki. He deyin geçin paragraflarca yazınca daha çok gaza geliyorlar sonra.

2|0
    0|0
  • Rus isteyen gitsin zorla tutan yok zaten

1|1
    0|0
  • Etiketinin rus olmasi yetiyor. bak simdi ben vatandaslik degistirip rus olsam benim de adim rus olacak. o zaman gor bak en mutus ben oluyorum😂😂

1|0
    0|0
  • Zaza deyin geçin yaw :D

1|0
    0|0
  • bu soruyu görmedik sayalım cevap belli oldu kalkalım biz

1|0
    0|0
  • Sonucta rus diyen de bizden biriyle olacak çok da şee yapmamak lazım

1|0
    0|0
  • Ağzına sağlık lafı gediğine oturtmuşsun 👍😎

1|0
    0|0
  • Bence Brezilya Kızları.

1|0
    0|0
  • Erkekler ne yaparsa yapsınlar biz, Türk kadınına değer verenlerle yola devam ediyoruz zaten.

1|0
    0|1
  • şu ruslarda ne buluyonuz lan

1|0
    0|0
    • Sevilince şımarıp terk etmiyorlar da ondan. Ayrıca çok güzeller.

• @Toprakkk98 bende diğerlerini bilmiyorum sevdiğin kızı bilmiyorum ama bende öyle değilim ufaklık

• Anlıyorum adgfsasd

• irkcilik yapmayin beyler

2|0
    0|0
  • Ahahahaha tabii ki değil. Birincisi Türkiye, Müslüman bir ülke değil. İkincisi insanlar sevgilisiyle yatmış, eşiyle yatmış ya da başka biriyle, bundan sana ne? Bir yandan Rus kadınların günahlarına da girmişsin. En çok dedikodu ve iftira, başkasının yaşamına burnunu sokma sizden çıkıyor, bir de sorsam ''dindarım'' dersin. Sizin kadar dedikodu yapan, iftira atan, arkasından konuşan bir peygamber var mıdır acaba? Üzülüyorum halinize.

0|0
    0|0
    • Bayan hesabı açan bir abaza beyimiz daha. Çyç günler

• 😂😂😂😂😂😂😂

• Komik gelir tabii. Araştırsan da onun yerine aydınlanma gelse biraz ;)

Yükleniyor...