İmkansızın peşinden mi koşarsınız yoksa imkanlarınızın el verdiklerini mi değerlendirirsiniz?

Yapım gereği imkansızın peşinden koşmayı seviyorum uğraş zaman geçirme iyi oluyor her konuda :)

1|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ucunda bir ışık olan imkansızın peşinden koşmak elbette kültürlü bir insana yakışacak davranış.. Bin ışık yolu uzakta ki bir yıldıza gitmeye çabalamak bir insan için elbette imkansızı konuşmanın bile abes olacağı bir imkansızlık..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Bendede aynı psikopatlık var birinden hoşlanıyorum mesela ulaşınca hevesim kaçıyor ama hiç olmayacak gibi duran birini hedef yaptın mı çok daha zevkli oluyor

0|1
    0|0
  • Imkanlarimin el verdiklerini degerlendiriirm o kadar yormam kendimi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• eşeklerin önüne yem koyarlar hayvanın ulaşamayacağı bir yere ama gözü önüne hayvan ona ulaşmak için koşturur ama asla ulaşamaz ulaşamayacağını bilmez yazık koşturunca elde edeceğini düşünür ama yeme ulaşmak için her defasında daha hızlı koşar o hızını artırdıkça yem daha hızlı uzaklaşır bu böyle sürer gider. O yüzden elime alabildiğim şeylerin peşinden koşarım elde edince de kıymetini bilirim

0|1
    0|0
  • Hiç dikkat etmedim harbi harbi :D Canım ne isterse onu yaparım diyeyim bari.

0|2
    0|0
  • imkanımın el verdiklerini değerlendiririm :D imkansızın peşinden koşmak insanı belli bir vakitten sonra yorar

0|1
    0|0
Yükleniyor...