Komşu kızı ile aynı tatil yerinde olmak :D?

Eskişehirde kalıyoruz yan komşumuzun dehşet bir kızı vardı bayılıyodum kıza bir türlü konusamadım kızla oda benden çekindi simdi didime geldik ulan şansa bak onlarda bizle aynı yere gelmiş haberimiz yok bir baktım plajda yanımda güneşleniyo ben kızı koca sene iki dkka yüzünü görim diye kapı deliğinden bakarken kız bikiniysiyle yanımda güneşleniyor :D ben bu kızı nası kendime bağlarım kızda karakter var vucut desen varmış bugün görmüş oldum :D ne diyip yaklaşsam ki?

Güncellemeler:
Abi Allah özene bözene yaratmış ya...
Tam lafa gircektim poponu bana döndü yattı öf

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Hayırlı işler nasıl döner kıçını demedi mi

Aaaa komşum sende mi burdasın ne tesadüf 😃😄😄😄

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• git konuş
    aaa tesadüfe bak de lafa başla mk

0|1
    0|0
    • Kızı hep plajda yakalıyom bikinisi varken yüzüme bakabilir mi anasını sataym tamda yanımızda beraber güneşleniyoz gibi bişey. d

• Cok gaza geldim denizde sıkıştırayım bunu en iyisi :D

• haahaha arada konuş ama mesela gördüğünde gülümse yakınınına gelirse falan konuş zamanla alışır zaten sonrada bir yerlere davet et o sana kalmış çok hevesli izlenimi yaratma ama arkadaşça konuş işte utangaç davranma

Kızlar Ne Diyor 3

• Nasılsın de yanına git

0|1
    0|0
  • ona serin bir içecekk al uzat aynısından sende de olsun "meraba almak ister misin hava çok sıcak bunalmışsındır diye düşündüm " dersin ve kızda büyük bir ihtimalle alır ve teşekkür ederse vede sana döerse adını filan sorup konuşmaya başlarsınız

0|1
    0|0
    • Oha lan coj iyi ama o zamanda hapcı olarak düşünmesin sakın beni? Buyur yavrum gazoz iç der gibi

• Paketli. d vay be süpersin he canını yerim senin güzel fikir hakkaten o yemezse sana göndercem cok sevaba girdin

• saol abi :D

• bilmiyom ama iyimiş yani bol şans :D

0|1
    0|0
    • Saol ama napcam ben ya

• Denizde kesmeyi düşünüyom önünü

• o bu daha iyi aynen güzel fikir :D

Erkekler Ne Diyor 7

• O seni tanimiyormu? Bir selam ver dostum naber nasilsin filan baglanirmi orasini bilmemde en azindan icinde kalmaz :)

0|1
    0|0
    • Ya beni biliyo öyle aham şaham bir tipimiz yok ama idare ederiz gene yani

• Biliyosa komsu sonucta bir selam ver dostum.

• muhtemelen gerilir o ortamda tanıdık birini görünce

0|1
    0|0
  • bu kadar çekıngen olma gıt konuş işte komşudan muhabbete gircen zaten konun bile belli daha ne duruyon yapışş

0|1
    0|0
  • Naber kız civelek de

0|1
    0|0
  • Denize girelim mi guneslen guneslen nereye kadar de, sonra sohbet acarsin, biraz gectikten sonra sohbeti birazdaha cinsellige baglarsin ince espriler yaparsin, bir aksam disari cagirirsin olur biter

0|1
    0|0
  • SİZDE Mİ BURDAYDINIZ FALAN DE YÜRÜ ORDAN KOÇERO :D

0|1
    0|0
    • Ya var ya bikinili kız utanmasın sakın? Beni gördü oda bakışıyoz ama konusamıuoz

• utangaç olma ben öyleyim çok kötü kardeşim git konuş belki çok iyi şeyler olacak git konuş

• Hadi inşallah ya...

• Ben komsunun kiziyim demek hakkimda boyle dusunuyorsun :(((((

0|1
    0|0
Yükleniyor...