Bir ortamdan dışlandığınız zaman ne yaparsiniz?

Dislandiginiz zaman nasil bir tepki gosterirsiniz ne yaparsiniz?

0|0
418

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• hiç böyle bir ortamda olmadım olmakta istemem girdiğin ortamda sorun yaşayacağını az çok bilir insan uzak durmak en güzeli mazallah alt üst ederim ben o ortamı :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• insan arkaddaşlarını görüşcegi kişileri dogru seçerse, tanımadıgı bilmedigi insanlarla, seviyesi kültürü edebi adabı belli seviyeyi aşmamış insanlarlar görüşmedikce, ortak bir arkadastan ötürü dahi görüştüğünde gerekli sınırı çekebiliyor ve tavrını koyabiliyorsa boyle bir durum asla oluşmaz,
    şahsen benim hiç olmadı.

0|0
    0|0
  • Direk kişiliğime yönelik bir saldırı varsa kendi ortamlarında onlarla dalga geçer süründürüm bir güzel güler eğlenir uzaklaşırım. Kimsenin ortamına kalmadım :)

0|0
    0|0
  • Orada bulunmamaya ne dersin. d

0|0
    0|0
  • Beni daha dışlamadı kimse. Ama eğer dışlayacak olurlarsa aşağılarım eziklerim hepsini, paramla gösterişimle kalitemle ağlatana kadar döverim. Galiba bundan korkuyorlardır bilemeyiz.

0|0
    0|0
  • Bende onları dışlarım görmezlikten gelirim konuşmam konuşursamda laf sokar dalga geçer tarzda konuşurum saygısızca hareketlerde bulunurum

0|0
    0|0
  • Umursama, peslerinden gitme bir sure. diyelim aralarinda birsey konusuyolar gidip ne konusuyodunuz diye sorma, biraz agir takil, seni davet etmeye baslarlar bir sure sonra, ilk davet ettikleri yere gitme aile yemegi var falan de, ikincisine davet ederlerse git ilk baslarda agir takil sonra eglenceli ol.

0|0
    0|0
  • İçime kapanırım

0|0
    0|0
  • Ortam değiştiririm.

0|0
    0|0
  • farkedersem bidaha o ortama girmem

0|0
    0|0
  • Herhalde kendimi kötü hissederim ve allaha sığınırım

0|0
    0|0
  • Bende onları dışlar muhattaplığı keserim kendi kendime idare etmesini bilirim

0|0
    0|0
  • Basar giderim bidahada yüzlerine bakmam. Pek kaybetme korkum olmadigimdan takmam yani

0|0
    0|0
  • utanırım

0|0
    0|0
  • Hepinizin canı cehenneme lanet olası pislikler..

0|0
    0|0
  • Hiç. Kendime başka yol çizerim

0|0
    0|0
    • Uzun ince yol mu

• Ya ben yalnız kalabilen bir insanım. Baktım olmuyor tamam der kendi başıma takılırım

• Kendimi hiç o duruma sokmadım.

0|0
    0|0
    • Sen sokmamis olabilirsin ama etrafindakilrr yapabilir

• Ben dışlanmanın illaki geçerli bir sebebi olduğunu düşünüyorum. ya da şöyle söyleyim sebepsiz beni dışlayacak olan bir toplumun içine de girmemek gerek.

• Kulaklarim isinir sinir olurum telefon calarmis gibi yapar telefonda konustugum kisiye burayada geldik ama mal gibi bir ortam derim duysunlar diye bir kac kez yinelerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ortam degiştirip hepsini dışlarım 😂 valla dıslanmayı bulusmaya cagırılmamak olarak bakıyorum. Sonra hepsi özur diliyor ama siliyorum genelde öyle insanlari😊

0|0
    0|0
  • Hiç umursamam kalkar kendi halimde takılırım

0|0
    0|0
  • Ortamı terk ederim elemanları iplemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...