Engelli olmak bir sorun mu?

Uzun zamandır kendimle iç içe kaldım , kimse ile shbet bile edemez duruma geledim çünkü herkez ben olarak konuşuyr kimse sen olarak düşünmüyor.
Belki siz dinler siz destek verirsiniz , ben engelli bir arkadaşınızım engelli desemde görseniz kimseden farkım yok engelim ayağımda ufak olduğundan farkına varmak zor oluyor. yolda yürürken bile seklemek insanların bakışlarını bana doğru çevirmesi anlamına geliyor. sıkıldım artık herşeyden somutladım kendimi evden çıkamaz duruma geldim , öz abimle bile oturup dertleşemiyorum niye çünkü da ben olarak konuşanlardan.
En güvendiğiniz kişi kız arkadaşınız dersiniz ya oda terketti neden isterseniz ben söylemeyeyim.

Yaşamayı çok seviyorum , doğa kendimi bulmamı sağlıyor ama hergün doğa da gez gez nereye kadar bir dost bir arkadaş arıyor insan , sizler gibi nasıl olabilirim.

1|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Benim cok sukur engelim yok ki sendeki de engel sayilmaz ama ben de yanlizim bu isler engelle
    Olmuyor

0|0
    0|0
    • sende de yok olmuyor işte , bir defa vurdularmı damgayı neden olmuş nasıl olmuş demeden mesafeler , kısıtlamalar koyuluyor herkeste yaşadığım ve aldığım sonuç bu

• bıraktık bakalım zamana nereye sürükleyecek bizi , kısa ve güzel sohbetiniz için teşekkür ederim

• Rica ederim

En İyi Erkek Görüşü

• Beden geçici kullandığın bir şey sen ruhunu doldur zenginliklerle ve gören şaşa kalsın.

0|0
    0|0
    • günümüzde sence ruha bakan var mı?, ilk başta kimse olmazsa da sıkıntı yok tek huzurluyum diyordum ama zamanla olmuyor kı

• bak buna gülerim işte , sonuna kadar haklısın

• Sorun sende değil yani kardeş sorun insanlarda tabi ne kadar insan tartışılır :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• :( kardeşim kafana takma dimdik ayakda dur insanların bakışlarına bakma emin olki o bakanlarda öbür dünyada cezasını çekicek sen sadice dimdik ayakta dur aldırış etme hem bak birşey dicem bu hayatta senden daha kötülerini düşün ve o şekilde haline şükret dilsizde olabilirdin sağır sakatda olabilirdin bence sadice şükret normal insan gibi düşün kendini her insan eşittir biliyorum acı çekiyorsun ama güçlü görünmen gerek

0|0
    0|0
    • Bu arada engelin yok sadice kafaya takıyorsun küçük problemi benimde mesela boyum kısa 1.65 boyum var kafaya çok takıyordum ama şimdi takmıyorum çok şükür yanlızlık konusuna gelirsek yanlızlık engellikle alakası yok bence çogu insan yanlız bende dahil

• yorumun için çok teşekkür ederim, zaten tek ayakta tutan bu desem yalan olmaz sanırım , Allahım daha beterinden saklasın olanlarada yardımcı olsun , ama bazı zaman geliyor kendini kaybediyorsun içten içe yiyorsun kendini. çünkü sığınacak bir kapın olmuyor

• Haklısın bir dosta ihtiyacın var heekez gibi ama malesef dünyaböle insanlar ruha bakmıyor ön yargı yapıyor belkide hepimiz bu yüzden yanlızız

• Bak benim engelim yok çok şükür.. Ama ben de yalnızım.. Yalnızlık, arkadaşsızlık senin durumuna bağlı bir şey değil :(

0|0
    0|0
    • haklısın bende bazı zaman saçmaladığımın farkında oluyorum ama herşeyin tek nedeni bu oluyor iste saçma ama gerçek

Yükleniyor...