Sosyal medyanın neden olduğu ve sonun tecavüz ve ölümle sonuçlanan olaylar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Facebook ta tanışan ve sabaha kadar tecavüz edip işkence yapmışlar ve adalet 7 yıl sonra tecelli etmiş gerçekten artık benim aklım almıyor nasıl bir insanlıktır hatta insan bile denilmez ya neyse...

1|1
9|30

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• insanlık değil şerefsizliktir bu.

2|0
    0|0
  • gerçek hayatta kimin ne oldugunu ilemiyorken
    sanal alemde biraz daha tedbirli olmak gerek sanırım:)

1|0
    0|0
  • Zihniyet önemli.

1|0
    0|0
  • Dilkatli olmak lazım.

1|0
    0|0
  • İnsanda bir organ var kalp... O iyiye çalıştı mı hayat güzelleşiyor ama kötülüğe çalıştı mı en masum gelişmeler olaylar gelişmeler bile kötülükler için kulalnılabiliyor..
    "Böyleleri iyice ya rehabilite edilmeli, olmuyorsa da hadım edilsin ki böyle soys*z bir nesil devam etmesin."

0|0
    0|0
  • İşte kafasının içindekini boş yere taşıyanların sonu o. Bence Sosyal medya belki istemesede bu durumu sevmesede asosyallığa itilen insanların uğrak yeri çünkü insanlar en yakın dostlar bile neredeyse sağlıklı iletişim kuramıyor belki boşlukta bazı insanlar sağlıklı karar veremiyor ve bu tür hatalar yapabiliyorlar ama ne olursa olsun nasıl ve kime güvenilebilir düşünmek gerekir?

0|0
    0|0
  • sosyal medya diye birşey uydurdular bu yüzden sevgililer ayrılır oldu evlilikler bitmeye başladı herkes birbiriyle takılır hale geldi insanlık bu kadar ucuz olmamalı gözümüzü para hırsı ve lüks hayat sevdası bürümüş yanlışlarımız çoğu bu uğurda yapılan yanlışlar zaten

0|0
    0|0
  • Herkesin evine gidilmez. sosyal medya olsun sosyal hayat olsun. bu böyle. Herkes güvenilir olmaz

0|0
    0|0
  • insanların karakterleri klavye ile sınırlı kalmışsa eğer üzücü bir tablo olarak grüyorum

0|0
    0|0
  • İnternetten tanışma olayları çok sakat. Karşındaki kişi katil de olabilir, sapık da, dolandırıcı da... Uzak durmak lazım bence.

0|0
    0|0
  • bence o kadar fazla değil bu durum abartmayalum

0|0
    0|0
  • kim ne derse desin..
    sosyal medya ya girmek için bir dizi test yapılması lazım..

0|0
    0|0
  • karakter meselesi

0|0
    0|0
  • Aynen o haberi okudum şimdi güvenmeyin işte insanlara buradakilere hiç güvenmeyin Asdf

1|0
    0|0
  • Burdaki genç aklı başında olmayan kızlara ibret olsun. Her zaman diyorum sosyal medya gençler için tuzaklarla dolu. Toyluklarından faydalanıp kötü yönlere çeken çakallarla dolu ortalık. 18 yaşından küçükler için fazlasıyla zararlı bu ortamlar. Ailelerin sıkı kontrolü ve denetimi şart.

0|0
    0|0
  • Sosyal deney izlemistim g3cen buna benzer bisey amerikada... kucuk cocuklari kandirip evlerinin adresini alip gidiyor... o kucuk kizlarin hicbiride gelme demiyor... sosyal deneyleri cocuklarimiza izletmek laxim

0|0
    0|0
  • Biraz türkçe yazsaydin da, anlasaydik...

1|0
    0|1
  • Rabbim böylelerinden cümlemizi muhafaza eylesin korusun

0|0
    0|0
  • Herkes yaşattığı acının hesabını verecek.

0|0
    0|0
  • Guvenmeyeceksin bu kadar basit

0|0
    0|0
  • inanın tabir edilecek kelime dahi bulamıyoruz.

0|0
    0|0
  • faceden tanışıp hemen nasıl güveniyorlar anlamıyorum. tedbir tedbir

0|0
    0|0
  • Serefsizlik haysiyetsizlik.

0|0
    0|0
  • google çeviriden mi yazdın ya

0|0
    0|0
  • tecavüz edene sende tecavüz edeceksin

0|0
    0|0
  • Olay ne

0|0
    0|0
  • Ben lisede okurken kız arkadaşlarım hep böyle kendinden yaşça büyük tiplerle takılırlardı abi ayağı vs.. cafelerde takılmalar kardeşim deyip yaptıklarını görüyorduk küçüktük ama uyarıyorduk yeaa olsun abim benim o derlerdi.. Velhasıl ilerledikçe okul önünden arabayla almalar içmelere götürmeler farklı ortama sokmalar lavuklar uyuşturucuya kadar alıştırdı alkol falan hakgetire henüz 15-16ydık ee daha ne hayatı biliyoruz ne birşey kızlarada bu yaptıkları çok matah bir olaymış gibi geliyordu ve olmadık videolar dönüyordu zamanında.. Çok kandırıldılar kürtajlar vs hala devam ediyormu bu tarz ama benim zamanım böyleydi 24 yaşındayım şuanda.. Kendi yaşıtları aldıkları harclık vs bellidir biraz çocuksuda takılırlar bundan sebep pek ilgilerini çekmez. Şimdi bu kadar uzatmamın sebebi şu bu tür varlıklar lise önlerini mesken edinmiş genellikle altlarında şahin kartal vs olur.. Her zaman okuldan eski bir kaşar vardır ayarlayan kanarlar giderler. Ve durumu facede götürürler işte gel nolur takılıp gidersin ama nefs işte durduramıyorsun sonuç bu oluyor. Anneye babaya derler sahip çıksaydın inanın çıkamazlar sabah okula diye evlerde takılanları çok biliyoruz. Ana babada suç yok yetişme tarzı ilede yok arkadaş ortamı tamamen ite köpeğe karaktersiz piçlere para için araba için ortam için kendini peşkeş çekenlerdir bu tür durumlara düşen... Allah yapanların bin belasını versin Ve inşallah bu bir ders olur.. Karakteriniz sağlam olsun kendi yaşınızdakilerle arkadaşlık olsun abiymiş kardeşmiş geçin bunları..

2|0
    0|0
    • Genel olarak katılıyorum ama ana baba da suç yok değil suç var yetişme tarzı ile de ilgili. Aile çocukların üzerine düşmeli ilgilenmeli yeterince gerekirse müdahale etsin. Tanıdığım kızlar var hergün saat akşam 6 da eve dönüyorlar standart. Çünkü böyle alışmış 6 yı 5 dakika geçsin aileleri arıyor vs. Anne babada suç yok diye birşey yok.

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Tanımadığın insanları arkadaş olarak eklemeyeceksin işte. Twitter olsun face olsun küçücük çocuklara erkek kız fark etmeksizin iğrenç mesajlar atılıyor milletin ar damarı çatladı ya.

1|1
    0|0
  • Sosyal medya yoluyla gerceklesmis olmasi bir sey degisyirmiyor, adamlar sapik sosyal medya olmasa da yapacaklardi bunu. Igrenc yaratiklar igrenc adalet sistemi.

1|0
    0|0
  • Evet bende hep diyorum zaten sanaldan aşık olanlara. Bu olaylar fazlasıyla var güvenmeyin.

0|0
    0|0
  • Bunun nedeni çocuk ebeveyn ilişikilerinin kopmuş olması

0|0
    0|0
  • Sosyalf medya sadece bir aracı. Bu tür oflayflar tamamen insanfların kendi cehalfetfleri yüzünden vuku bufluyor.

0|0
    0|0
    • Haklisn sosyal medyanin yaptigi bisy yok sadece teldende tanismis olabilrlerdi

• Daha dun bununla ilgili bir film izledim kiz sosyal medyada bir trolldu. Ve biri bilgisayarini hackleyip ona ceza cektiriyodu. Iste 3 tane hap ic yoksa ciplak fotograflarini yayarim falan. Bence bu sosyal medya sapiklari boyle ceza cekmeli

0|0
    0|0
  • işte herkese kanmamak lazım ama maalesef

0|0
    0|0
  • İnternette nedense erkekler Boğaya dönüşüyor

0|0
    0|0
  • Yazık ki ne yazık. Kadın gibi bizlerde orada olabilirdik bunu düşünmek lazım önce ve avukatına teşekkür etmek gerek 7 sene boyunca yılmadan uğraşmış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...