Bir kafede yalnız başına oturan sessiz sakin bir erkek görseniz ne düşünürsünüz onun hakkında?

Yalnız başınıza kafeye gider misiniz? Bir kafede yalnız başına oturan sessiz sakin bir erkek görseniz ne düşünürsünüz onun hakkında?

0|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

• Dikkatimi çeker.
    Acaba bu sakinliğin altında hangi dertlee yatıyor diye düşünürüm.

0|1
    0|0
    • Peki, bakışlarını uzaklardan alıp, sana baksa, sessizlikten, içinde bulunduğu durumdan sıkılıp, efendi bir şekilde yanına gelse, konuşmak istese sıradan bir şekilde... Ne tepki verirdin?

• Rabbim dermanını tez vakitte nasip eder inşallah

• Amin.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• insan yalnizken sessiz sakin olur zaten.. hicbisey dusunmem.

0|1
    0|0
  • Iplemem

0|1
    0|0
  • Cafeye normalde de gitmem. Sevmem. Görürsemde hiçbir şey düşünmem bana ne yalnız mı grupla mı takılıyor

0|1
    0|0
  • İlla farklı bir şey düşünmek gerekmiyor. En azından ben düşünmem. Genelde yalnız gider otururum. O yüzden bu tarz durumları normal buluyorum.

0|1
    0|0
  • Dikkatimi cekmez

0|1
    0|0
  • Dikkatimi bile çekmez

0|1
    0|0
  • Birşey düşünmem.

0|1
    0|0
  • Hiçbirşey..
    Çoğu Zaman bende bir kahve veya çay içmeye tek başıma gidip oturuyorum..

0|1
    0|0
    • Sıkılmıyor musun peki? Peki niçin yalnız gidiyorsun?

• sıkılmıyorum..
      dışarda işim oluyor geçip birşeyler içeyim diyorum.. ki yalnız gezmeyi severim ben.

• Anlıyorum. Hayatında biri yok o vakit?

• Hiçbişey düşünmem. Kafasını dinliyor olabileceği aklıma gelir

0|1
    0|0
    • Teşekkürler. Peki, bakışlarını uzaklardan alıp, sana baksa, sessizlikten, içinde bulunduğu durumdan sıkılıp, efendi bir şekilde yanına gelse, konuşmak istese sıradan bir şekilde... Ne tepki verirdin?

• Ne yaptığına bağlı.

0|1
    0|0
    • Peki, bakışlarını uzaklardan alıp, sana baksa, sessizlikten, içinde bulunduğu durumdan sıkılıp, efendi bir şekilde yanına gelse, konuşmak istese sıradan bir şekilde... Ne tepki verirdin?

• İzin verirdim. Kötü bir tepki vermezdim.

• Teşekkürler

• ben gıbı yanlız derım

0|1
    0|0
    • Yalnızlık senin seçiminse sıkıntı yok. Fakat senin seçimin değilse bu durum can sıkıcı olabilir.

• gel tut ellerımı :)

• Yok, sağol! Sendeki bu egoyla ellerini tutmak istemem! Paylaşımcı değil, paylaşım konusunda cimri bir kişiliğin var gibi.

• ben de yalnız giderin bi'şey düşünmem

0|1
    0|0
  • Loser olduğunu felan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Cafe sevmedigim için gitmem

Ama tek başıma gayet havuza.. yemek yemeye.. sahile falan giderim gayet normal bence çağırcak çok kişi varken bilerek yalnız olmayı tercih ettigim zamanlar oluyor.

0|1
    0|0
  • onu düşünerek nöronlarımı harcamam tek oturan kızlar dururken

0|1
    0|0
  • yanına gıdıp konuşmaz kadınalr boşa zamanını harcama

0|1
    0|0
Yükleniyor...