Burs arıyorsun bulamiyorsun. Herhangi bir kurumdan kurulustan burs alamiyorsun. Cunku okulunun 5. Yili ve cevrende bunu torpille bile yaptiracak insan yok. Ailenden maddi destek almiyorsun. Kyk kredini okulun uzadigi icin devam ettiremiyorsun. Arada bir bircogu sacma salak sapik 35 40 yas ustu abaza erkekler kisisel burs vermek istiyor fakat hep bir beklentileri oluyor. Hatta verecegi burslar da kesin olmuyor eylul ayinda bakacagiz oluyor. Birisi ile burs verecek diye detaylari konusmak icin telefon numarani paylasiyorsun sonra o birisi hatta birileri evli olduğunu yumurtluyor eee bana ne bundan sen bana alti ustu burs vereceksin. Sonra o birileri esim rahatsiz ruh hastasi senden cesaret alip onu bosayacagim diyor. Bende icimden Allah belani versin diyorum bu ve bu adam gibilere. Burs almanin maddi yardim bulmanin su durumlarda baska bir yolu yokmudur?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• çalışıp okuman şart kardeş. benim kardeşim 4 yıl babamdan beş kuruş almadan okudu. Babalık nüfus cüzdanında anlayacağın. Ben şimdi bir yandan onun kredilerini ödüyor bir yandan kendi evimin borcunu ödüyorum. hayat kolay olmadı hiç bir zaman

0|0
    0|0
    • Benim senin gibi bir abim yok ama. Bana destek olacak kimse yok. Is de bulunur calisilir elbette ama bunun bana cok bir getirisi olmaz

• kolay olan para zor kardo. Allah yardımcın olsun

• Tesekkur ederim amin cumlemizin

• Burs bulamiyorsan kyk bursunu kullanacaksin ha o da uzatilinca verilmiyorsa sagda solda gezip tozacagina ders calisip uzatmadan zamaninda bitiriyorsun ve buraya gelipte kendini acindirmiyorsun hadi bay

0|0
    0|0
    • Sana kufur etmek isterdimde terbiyem musade etmiyor. Ne biliyorsun sagda solda gezdigim icin kaldigimi canım herif.

• Fark etmez sonucta calisip gececektin baska isin mi vardi?

• Yahu sizin gibilere laf anlatilmaz. Ben burda burs aramak icin yazmadim zaten ayni duruma dusmus insanlar var mı nasil isin icinden cikmislar ogrenmek icin yazdim.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...