Kankaların birbirine olan samimiyeti?

Ya bu kız kankalar birbirlerini öpüyor aşkım bilmem ne diyor sevgili gibiler adeta. Ben yedi senelik kankama bakıyorum öyle bir durum söz konusu değil, kızlar birbirine lan demezken biz argolaşıyoruz ona giderken görüşürüz seni çok seviyorum bilmem ne değil de sg diyorum ama biliyoruz o da çok seviyor bende. Mesela ben onu yedi senedir bir elin parmağı kadar öpmüşümdür o da aynı şekilde. Bazen diyorum acaba erkek miyiz nedir. bir teselli verin ya 😂

0|0
10|6

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten lezbiyenlerin tek fırsatı bu oluyor disaridan goruldugu zaman bu gibi durumlar normal karsilaniyor halbuki onlarin iclerinde nasil bir tutum var bilinmiyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Biseksüel olduğumu anladığımdan beri bir kıza canım aşkım bebeğim diyemiyorum. Çünkü bu kelimeler benim için artık çok özel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Herkesin hemcinslerine karşı yaklaşımı samimiyeti farklı oluyor. Sizinde doğanız böyle o yüzden bu kadar uzun süredir arkadaşsınız. Ama keşke argo kullanmasaydınız daha iyi olurdu. Sonuçta kötü bir alışkanlık bir an boşluğunuza gelip hiç olmadık bir yerde ağzınızdan kaçırıp çok utanmak zorunda kalabilirsiniz...

1|0
    0|0
  • Olabilir herkes farklıdır

0|0
    0|0
  • Ne güzel bizde hiç öpüşmedik 😃

0|0
    0|0
  • Kekolar gibi mi desem 😂😂

0|0
    0|0
  • bravo size yapmacık değilsiniz demekki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ne siz normalsiniz ne diğerleri...

0|0
    0|0
  • 😂 teselliye gerek yok bizde öyleyiz bir ara canım cicim oluyoruz bir ara bir git ya salak defol falan diyoruz birbirimize ilginç bir ilişkimiz var ama seviyoruz birbirimizi 😀

0|0
    0|0
  • Aynen bnde öyle değilim

0|0
    0|0
  • Biz de öyleyiz :D

0|0
    0|0
  • Ben de oyleyim hic sevmem lan canim cicim balim o ne ya

0|0
    0|0
  • Siz samimi değilseniz biz ne yapalım..😏

0|0
    1|0
  • Herkes öyle olmak zorunda değil ki bazıları çok yılışık olabiliyor sizlik bir durum yok

0|0
    0|0
  • Aynı ben :-D

0|0
    0|0
  • Insan yapısı bu değişebiliyor dert etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...