Kızlar, İnsanların Bu Sitelerde Hiç Tanımadığı Kişilerle Konuşma, Msjlaşma Çabası Gerçek Hayatta Size Ne Kazandırabilir?

Herkesin Elinde Cep Telefonu ve Herkes internette Telefondan kafasını yukarı kaldırmayanlar Gerçek hayattaki Gerçek İnsanlar ile Konuşmaktan çekinirken burada hakkında hiç bir bilgisi olmayan insanlar ile arkadaşlık kurma çabalarını anlayamıyorum. Ve eminim Gerçek hayattaki Arkadaşlarımıza Sosyal Medya da Geçirdiğimiz zamanların yarısını bile ayırmıyoruz. Iphone 5 lerin 6ların şarzı bitme korkusu daha doğrusu internet bitme korkusu olacağına Gerçek Hayatta Bize değer veren insanları kaybetme korkusu ile yaşamak ve onları kaybetmemek için uğraşmak Daha doğru bir davranış olabilir diye düşünüyorum. Ya Siz?

0|0
2

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet öyle... Gerçekte sadece bir arkadaşım var ve onla da kavga ediyoruz çoğu zaman... Ama buralardan arkadaş edinmeye çalışmıyorum çünkü %99.999 u cinsellik için...

0|1
    0|0
    • Belki de Gerçek Hayatta sadece 1 tane arkadaşının olma sebebi Sanalı Gerçek hayata tecih ettiğindendir.

• Tam Emin olmamakla birlikte siteye 11 Temmuz günü geldim. Öyle zannediyorum ki Hiç Bir bayana özelden mesaj yazmadım. Cinsellik cinsel sağlık gibi konular için değil sürekli bu site araştırdığım bir yerde karşıma çıktığı için geldim.1 bayana bile takip isteği de yollamadım. Hatta profilimi gizli yaptım ama bu mesajdan sonra açık konuma geçireyim. Davranış bozukluğu diyosun bu her insan da bazı dönemlerde ortaya çıkabilir. Ama Bunu sanalda zaman geçirerek düzeltemezsin gibime geliyor. Çünkü burdaki tüm davranışlar klavye arkasından ve sadece hayal ürünleri. Açıkçası burdaki seviye eksilerde 4 5 bin erkek kafasına göre bir dünya içine girmiş. Kanat takıp uçmayı deneseler kahraman olduklarına herkes inanır. Bunlar olduğu sürece Bayanlar hep rahatsız edilir. Ve en yakın Örnek Sen gibi zamanla herkes burdan soğur ve sahte kahramanlar burda kendi kendilerine kalırlar.

• Teşekkürler.

• Zengin bir koca ayarlasam yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor...