Sorunuza gelen yorumlara karşı objektif misiniz?

Tartışmaya müsait bir konu açılınca ve soruyu sorana ters düşen bir yorum yapılınca tartışma alevleniyor. Herkes için söylemiyorum ama sitenin %70 i bu durumda bence. Peki siz objektif olduğunuza inanıyor musunuz?

1|1

En İyi Kız Görüşü

• Bir tek din sorusu sormuştum. Onu da özel görüş yaptım objektif olmak için. Yoksa bazıları , beğenilmek için saçmalıyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Tartışmaya gircek dolulukta kalitede insan yok gibi bişey ki.

Umursamiyorum o yüzden hiç yoklar benim için.

1|0
    0|0
  • Kendi sorularimda tartismaya girmem. Genelde baska sorularda yersiz elestirilerde sorani savunmak için gorus yapqnlarla tartiştigim dogrudur

0|0
    0|0
  • Asıl sorun hem soru soranın eleştiriye açık olmaması hem de cevap verenin sırf sanalda diye klavyesini şahlandırması.

Ayarlar kaçmasa bu kadar sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
  • İnsanlar almak istedikleri cevapları bekliyorlar... halbu ki eleştiriye ve verilen cevaplara ters düşünce soru sormanın pekte bir mantığı kalmıyor... meselâ biri nasılıl diye sormuş sivilcen var dedim sanki sen paylaşta biraz hayvanat görelim demiş... madem poh pohlanmak iyon git anana babana sor nasılım diye demi yani

0|0
    0|0
  • Tartışmaya açık sorular sormuyorum. Biri bişey derse laf sokarım biter. Ya da "ulan bu embesille mi muhattap olacaksın" deyip durduruyorum kendimi. Uğraşamam kimseyle.

0|0
    0|0
  • Genel olarak objektif değilim. Bencil egoist herifin biriyim. Kimse beni eleştiremez. Aha bu da cevabım olsun :D

0|0
    0|0
  • Ordan baktığın zaman yobaz olmadığımı anlaman gerekiyodu aslında 😏😑

0|0
    0|0
  • Çoğu borbok kendini bişey sanan ama reelde ezik tipler burda söz sahibi olurlar anca iyi ya da kötü görüşlerini umursamıyorum bile

0|0
    0|0
  • Tartışmaya girmemeye çalışıyorum

0|0
    0|0
  • hiç değilim egoist olduğumdan hep aşağılıyorum

0|0
    0|0
  • Objektif olmam ya içimden geçeni soylerim

0|0
    0|0
  • mantıklı olduğu sürece evet...

0|0
    0|0
  • Olumlu olumsuz saygı duyarım. Çoğu saçma güler geçerim. Polemiğe neden gireyim. Burası sanal. Hoş gerçi reel dede takmam kafaya. Herkes özgür ifade edebilir kendini..

0|0
    0|0
  • Mantıksızlık yapmadığı sürece anama bile sovebilir.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Objektif im objektf olmadigim. engellj saten

0|0
    0|0
  • Ben hepsine saygi duyuyorum tartismam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2