Bu dünyada niçin adalet yok?

ben patronumla derleşirken evlenme mevzularından konu açıldı ve bana dediki gel sana şehirli kız almayalım köyden bir kız bulalım bende yok olmaz ben kültürlü okumuş birini istiyorum dedim sonuçta kendini yetiştirmemiş bir insan çocuk yetiştiremez
herneyse 5gün geçti bu telefonda karısıyla konuşuyo birden bir alevlendi karısına ana avrat küfür etti ne soy bıraktı ne sop sonra kapattı telefonu bana döndü ve dediki ben şehirli birini alsaydım bu dediklerimden sonra an. mı s. di dedi şimdi bu kadın 35 yaşında ve 6 tane çocuğu var bu adamdan bu dünyanın adaleti nereye kaçtı?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• O aptal patronun hayatı boyunca sadece ihtiyaçlarını karşılayan hayvan gibi yaşayıp ölecek. Hiçbir zaman "eş" kavramını ve o huzuru bilemeyecek.

0|0
    0|0
    • Onun için pek sıkıntı yok böyle olması onun işine geliyor

En İyi Erkek Görüşü

• Belkide adaleti getirecek bir tanrı yoktur. Tanrı varsa dahi adaleti getirme gücüne sahip değildir ya da adaleti getirmeyecek kadar acımasızdır.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• allahın adaleti var kim ne ettiyse cezasını çekiyor bu dünyada

0|0
    0|0
  • bunlara kafa yorma.

0|0
    0|0
    • Ama çok zoruma gidiyor sonuçta benim yanımda bu şekilde konuşması beni bile utandırıyorken kendisi gram utanma duymuyor

• o adam öyle, artık değişmez. kadının yaşadığını da değiştiremeyiz artık olan olmuş.
      kimsenin ettiği yanına kalmaz, bir bunu bilirim.

Erkekler Ne Diyor 3

• Çünkü bu dünyada adalet yok

0|0
    0|0
  • Kendini zeki sanan yurdum insanı

0|0
    0|0
  • Her şey bir oluşumdan ibaret olduğu için bir gözlemci olmadığı için kainat başıboş ilerliyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...