Babamdan cok biktim artik?

Babamdan cok biktim artik onun yuzunu bile görmek istemiyorum,
eger evlenirsem bir gun karsimda ki kisi ya ailemle tanismak isterse? Napicam?
Ailemle tanistirmadigim icin ya benimle evlenmese?

Gecmiste siddet gördum ve kufur cok yedim cocuklugumdan beri onun bana ettigi kufurler
aklimda bbirde beni okula birakirken hep eve abla getiriyim mi derdi bana kizim okulun nasil gidiyor demezdi böyle babami olur mk. ?

Kendime manevi baba ya da aile bulmak istiyorum ama bilmiyorum nasil olacak? Artik ailemle hicbir iletisim olsun istemiyorum

Güncellemeler:
bana ettigi kufurler bazilari agzina sictigimin cocugu, itin evladi vs.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Doğarken kimse annesini babasını seçemiyor. Doğal olarak onun yanlışları yüzünden sen utanmak zorunda değilsin. Okuyor musun çalışıyor musun?

0|0
    0|0
    • hem okuyorum hem calisiyorum. Evet haklisin dogarken kimse anne babasini secmiyor, ben hep onlarin yanlislarini örtum bana sordular annen baban seni dövuyor mu diye ben hep hayir, sizin yanlisiniz var onlar iyi insanlar dedim ama ben simdi nefret edince Turk toplumunda bazilari banan simariksin yollusun falan diyorlar gerci onlara cok detayli anlatmadim olaylari utandigimdan ama böyle napicam bilemiyorum afayi yedim hayattan nefret ediyorum

• Benim bakış açım birçok erkeklerden çok farklı azınlıkta olan bakış açısına sahibim. Kimisi yollu der kimisi sorunlu der kimisi ailesi sevmiyor ben neden seveyim der saçma sapan düşünceler, örnekler çoğaltılabilir. Ama bunların hiçbiri gerçek senle ilgili değil. Ön yargılı saçma görüşler bunlarda karşındakinin zeka kapasitesine bağlı fikirler... Ne güzel bak bu yaşta tutunmuşsun hayata hem çalışıyorsun hem okuyorsun. Sabırlı ve soğukkanlı olmayı sürdürmelisin. Ve bol bol kitap oku ve okumaya zaman ayır. Bu hem bazı eksiklerini görmeni sağlar hem seni geliştirir hem mutlu olmanı sağlayacak bakış açısını kazandırır. Elbette sıradan herhangi bir kitap okumayacaksın. Eksiklerini görmelisin nelere takıldığını bilmelisin. Bu arada baban sana hiç küfür etmemiş yazdıklarını dikkatli okursan hep kendine etmiş :) Bakış açın böyle olsun bak o zaman hayata bakış açın nasıl değişiyor nasıl mutluluğa daha yakın oluyorsun bunu kendin göreceksin ;)

• Teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 4

• evlen seni sevecek adam ailene bakmaz

1|0
    0|0
    • bakmaz mi? ama bunun sözu var nisani var sonra ben onun ailesini taniycam onlar demiycek mi senin ailen nerde diye :( herkesede anlatmak istemiyorum utaniyorum millet ne der diye sonra birde beni sahipsiz görmez mi? simdiye kadar hep yalan söyledim bazi insanlar bana sordu ben hep hayir benim ailem cok iyi siz kötu gune denk gelmissinizdir falan dedim birde Turk toplumunda ailesini sevmeyen görusmek istemeyen kizi simarik, yollu buluyorlar o yuzden beni öyle görmelerini de istemiyorum, sence ben öyle miyim? ama sirf bunun icinde böyle bir babaya katlanmak istemiyorum

• dokunsun yapacak bisey yok yasin az degil kendi ayaklarin uzerinde durabilirsin bende babam yuzunden cok cektim horlandim dislandim sucsuz yere yipratildim ama dayandim calistim cabaladim sirket kurdum cok sukur basarili oldum simdi beni kucuk gorenler karsimda onunu ilikliyor hirsli ol azimli ol basarili olursun senin gibi yarali biri cikar karsina senide anlar sever korkma gonlunu acik tut

• cok tesekkurler bir nebze de olsa biraz aydinlandim rahatladim iyi gunler

• Dayan be gönIüm! Biçare değiIsin Yaradan sana yar. Kimsesiz değiIsin, Yanında KimsesizIer Kimsesi var. BiIiyorum, Sığmazsın hiç bir yere bu sevdayIa. Dünya sana dar. Ama dayan gönIüm! Dayan ki Her gecenin mutIaka bir sabahı var.

0|0
    0|0
  • Kıyamam oy oy

0|0
    0|0
  • senın yas kac gı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah yardımcın olsun😕

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar haklısın. Kendi paranı kazabildiğin zaman ayrılabilirsin

0|0
    0|0
    • kendi parami kazaniyorum zaten, beni hakli buldugun icin cok tesekkurler buna ihtiyacimv vardi

Yükleniyor...