Sıfır Bir adlı internet dizisinde gormustum. Nasil?Bu fotograf nasıl?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir adet Kırolaştırılmıs duvar

0|0
    0|0
    • Oyle tabi ama gulumsetiyo iste boyle kafalar :)

• Oyle olsun asil bayan :) gençliğimizi sanata adayalım. 5-6 yıl boyunca birçok organizasyonda yer alalım. Müzik eğitmenliği yapalım, t-shirt firmalarına baskı yapalım. Bir oda dolusu kitap okuyalım. Çeşitli gizsel doğa aktivitelerinde bulunalım. Düzene aykırı yaşayalım birçok konuda halkımızı düşündüğümüz için düzen karşıtı aktivitelerde bulunalım. Memleketimiz Adananın bir duvarına yazılmış şu yazıyı uzaklardan bir internet dizisinde görüp şehrimizin bu farklı kafa yapısına tebessüm edip çocukluğumuzu analım ve evrene, gezegenine ve ülkesine kayda değer hiçbir katkıda bulunmamış bir insan tarafından kıro diye aşağılanalım. Gözlerinin içine bakıp öyle bir iki cümle kurarım ki dünyanın en ezilmiş insanı hissedersin kendini :) Aşma haddini. Hiçbir canlıya karşı. Saygılarımla ;)

• Sana tavsiyem burayı bu kadar takma, çünkü belliki fazlaca oturmuş içine.. Benim amacim sadece makaraydi ama beni "evrene, gezegenine ve ulkesine kayda deger hicbir katkida bulunmamis"diyerek yargilayamassin, istersen karun ol gireceğin yer 5 karış mezar, ama ne olursan ol bu kadar egolu olma, aşma haddini saygilarimla :))

• Basit işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...