Çin'e nasıl yerleşilir ?

ama nüfusu da yoğun tabi, japonya da olur. ama oralara yerleşmek bana çekici geliyor, çok enteresan bir yaşam da olabilir. hem adamlar yabancıları seviyormuş duyduğuma göre,,

Güncellemeler:
yuk mudur yol yöntem bilen
sorum çinlilere o zaman

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Önce kendine bir panda edinmen lazım

1|0
    0|0
  • Çindeki döğu türkistan katliamlarını bilmiyorsun galiba sende bir türksün barındırmazlar seni orda, ama japonya mantıklı

1|0
    0|0
    • ya biliyorum da sorun şurdakı ben nette filan çinlilerle konuştum ve bana öyle katliamlar filan yaşanmadı diyorlar,, yani bir sürü şey olmuş ama nedenlerini açıklıyorlar ve mecbur kalındığını söylüyorlar,, fakat medyanın tabiki fazla abarttığını nefret yaydıgnı aslında öyle olmadığını filan savunuyorlar

• Görüntüler yetiyor orada olmaya gerek yok, ayrıca babamın japon arkadaşları vardı aşırı sıcak kanlılar, terör yok ilginç kanunlar yok kadın a şiddet gibi saçma işler yok güzel bir ulke

• Uzak dur.

1|0
    0|0
  • evlen en basiti

1|0
    0|0
  • Tabi çok severler git sen git

1|0
    0|0
  • Çin ve Japonya çok ayrı insanlar yaşanılır yerler neden olmasın

1|0
    0|0
  • önce ninja kursuna başvur adamlar ninja

1|0
    0|0
  • Gecekondu yapman lazım

1|0
    0|0
  • youtube'da "çinde okuyorum" adında bir kanal var oradan muhtemelen gerekli her şeyi öğrenebilirsin. üyenin sahibi gerçekten de çinde okuyor. türkçe anlatması en büyük kazancın olacaktır.

1|0
    0|0
  • bizde seviyoruz yabancıları

1|0
    0|0
  • Git yerleş bacı seni tutan yok :Dnasıl gidiliir? bak burdan aksaray minübüsene bin.. Hhhssasgh :D

1|0
    0|0
  • Günaydın japonya yı tavsiye etmem cin daha iyidir insanları

1|0
    0|0
  • Valla nasıl qgidilir Bilmem ama kızlar çok güzel

1|0
    0|0
  • Ne yapacan oralarda tek başına.

1|0
    0|0
  • Ama pipileride küçük unutma 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Valla bende yeni Zelanda ya yerleşmek istiyorum da nasıl yapacağımı bilmiyorum gerçi bir yolu varda imkansız gibi

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...