Vaktiniz varsa okuyup cevaplarsanız sevinirim?

18 yaşındayım. Yaşadıklarım belkide hiçbir şey millet neler yaşıyor ama bunlar bana ağır geliyor be. Evet arkadaşlar sağ gözüm diģerine göre küçük, görmüyor ve diğer gözüme göre rengi de açık biraz. Bunun yüzünden okullarımda hep hayko cepkin damgası yedim dalga konusu oldum bunlarda hep kendime guvenimi yitirmeme sebep oldu kendimden nefret etmeme sebep oldu. Her zaman iyi niyetle biseyler yapsam insanlara battım. Ortada yapmadigim seyler ustume kaldi. Bundan dolayi da insanlara hep seviyeli davrandim kimle hangi grupla bir gun samimi olsam da sonunda yine güçsüz ben haksizliga ugradi ve ben bundan cok sıkıldım. 1 yılım var sonra üniversiteye hazirlanicam nasil falan demeyin hazirlik okudum. Bu 1 yilda soyle ulan arkadas bee diyebilcegim tek bir kiz yok. 1 kisi vardi nakil istedi baska okula. Hala da konusuruz ama suanda kafelere gidebilecegim sohbet edebilcegim kimse yok sonucta 1 yilim var sonra herkes uniye hazirlik caresinde ama ben bu durumlardan cok sıkıldım insanlar arasinda gucsuz gorunmekten, dalga gecilmesinden.. onlara verebilecegim tek cevap derslerimle oluyor onda da bu mal matematigi nasil bu kadar iyi yapabiliyo oluyo. Tek 1 yilim var bana bu konuda bir cozum yollari bulsaniz yani gercekten asiri derecede bunaldim disari cikabilecegim arkadaslarim tabiki de var cikiyorumda ama gercekten kendimi o kadar soyutladim ki 1 tane adam gibi yok ya herkes sahte gibi geliyo dusunceleriniz var mi neler yapabilirim? 1 yilim var sinifta konustugum insanlarda var ama dedigim gibi asiri samimiyetim yok cunku herkese gore gucsuz olan benim benide onlar bu hale getirdi

0|1
317

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...