Özgüven nasıl kazanırım?

Küçüklüğümden beri hep bilgisayar oyunları oynayarak büyüdüm pek çevrem yoktu şimdide girdiğim ortamda kasıntı oluyorum kızların yanında sıkıntı basıyo rahat olamıyorum okuldaki p. c tiplerinde yanında rahat değilim bitek kendm gibi asosyal sessiz bulursam onun yanında rahat oluyorum. Sıkmaya başladı artık nasıl değişirim

Güncellemeler:
..

1|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• konuşma korkun felan var mı detaylı yardımcı olabilirim istersen

0|0
    0|0
    • Konuşma korkum yokta daha sakin kişilerle muhabbet ediyom kızların yanında falan huzursuzluk basıyo oda güzel kızsa

• Ben sosyal kişilerlede takılamıyomki muhabbetlerine ayak uyduramıyom daha çok asosyallerin yanında rahat ediyorum ama onlarında muhabbetleri sıkıyo hep oyun konuşuyolar veya boş espriler yapıyolar. Kızlarla takılan kavgalara giden hergün eğlenceli takılan tipler varda onların yanındada ayak uyduramıyom işte. Kız arkadaşım olmadı kavgada etmedim hiç özgüvenim yok o yüzden o tip arkadaş çevreside yapamıyom kendime. Hep pısırık kişilerle takılıyom yalnız kalmym diye bu seferde istemediğim şekilde yaşıyorum

• Cevap vermedin sende

En İyi Erkek Görüşü

• senı açıcak fırlama bı arkadas bul

0|0
    0|0
    • Knk kendime güvenim yok hiç kavga etmedim fırlama tiplerin yanında ayak uyduramıyom şakalaşıyolar birbirlerine vuruyolar kızlara falan yazıyolar ben sap gibi bunları izliyom

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaşlılardan başla konuşmaya , yavaş yavaş alisicaksin daha rahat ediceksin bilgisayar oyunlarinida sil bırak bitti onlar kurtul onlardan

0|0
    0|0
    • Ya yaşlılarlada konuşuyomda kızlar ve sosyal serseri p. ç tiplerin yanında ayak uyduramıyom

• Aynı benim gibisin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...