Kilo Sorunu (Detayı Okuyun)?

Merhaba, ben 18 yaşındayım. Tüm hayatım boyunca kiloluydum ama bu sene sınav stresi sağ olsun şiştikçe şiştim. Şimdi hazır yaz aylarındayken bu kiloları vermek istiyorum ve sormak istediğim birkaç şey var. Ben kilosuna çok takılan, bu yüzden bir ortamda çok utangaç olan biriyim. Öyle olmadığını bildiğik halde kendimi yetersiz görüyorum. Normal kiloma ulaşırsam bu vb durumlardan kurtulur muyum? Ve bir de ben tipimi hiç beğenmiyorum, aynada bile bakmak için zorlamam gerekiyor. Ama herkes tatlı olduğumu, yüz hatlarıın yerli yerinde ve güzel olduğunu ve eğer kilo verirsem çok yakışıklı olacağımı söylüyor. İnanmak istiyorum elbet ama pek olası gelmiyor bana.. sizce nasıl olur? Ve son olarak, kilo vermenin -sağlık dışında- sizin bildiğiniz, hayata yönelik artıları nelerdir? Paylaşabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Güncellemeler:
Görüşlerinizi bekliyorum

0|1
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Kilo vermek ozguven ini artırır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer kilo vermek istersen bunu kendi başına yapma bir diyetisyen eşliginde yap olur mu, kan testi yapar yag oranını vücut su oranını ölçer kişiye göre diyet uygulanır, seninde vücuduna uygun diyet listesi verirler.

0|0
    0|0
    • ya diyetisyene tmek istedim fakat verdikleri diyet listeleri bana çok absürd geliyor açıkçası.. normal hayatımda yemeyeceğim içmeyeceğim şeyler konuyor çoğunlukla. Ben kendimi ve metobolizmamı tanıdığımdan ilk adımda kendim bir başlamayı düşünüyorum, bu yolculuğumda elbet r doktora da uğrarım fakat şimdilik önceliğim değil açıkçası..

• haklısın aslında doktordan doktora degişiyor.

• Tüm kilolulara aynı şeyler söyleniyor ne yazık ki.

0|0
    0|0
    • Hangileri için dediniz bunu tam olarak acaba?

• "Ama herkes tatlı olduğumu, yüz hatlarımın yerli yerinde ve güzel olduğunu ve eğer kilo verirsem çok yakışıklı olacağımı söylüyor."

• Beni bunları aşmam 5 yıl sürdü ama erkekler daha dayanıklı olduğu için rahat atlatırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...