Bunlar nasıl kız?

Son 3 ay içerisinde 5 farklı kızla tanıştım. 2 tanesi sosyal hayattan 3 tanesi bu siteden fakat sorun şu ki bu hanımefendiler beni sinirlendirme konusunda çok başarılı oldular. Öfke kontrol sorunum var karşımdaki insan yapma dediğim şeyi ısrarla yapınca deli oluyorum. Bu konuda bu hanımefendileri uyardım fakat aldığım tepkiler genelde "seni sinirlendirmek hoşuma gidiyor" şeklinde oldu. Tamam hoşuna gider de arkadaşım bunu abartınca ben deliye dönüyorum kontrolü kaybediyorum ve karşımdaki insan bir kadın olduğu için ona sövüp sayamayacağım şiddet uygulayamayacağım için kesip atıyorum ya engelliyorum ya da konuşmak istemediğimi ifade edip sonlandırıyorum. Şimdi sorun şu ki nasıl oldu da ben 5te 5 yapabildim. Bundan sonra ne yapacağım özellikle hanımlar?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• 3 ayda 5 kisi fazla değil mi? Dinlenseydiniz

0|0
    0|0
    • yahu normal arkadaş olmaktan bahsettim sevgili olma değil flört bile sayılmaz

• Sevgili oldunuz demiyorum zaten, fakat niyetiniz aşikâr

• neymiş niyetimiz?

En İyi Erkek Görüşü

• Sinirlendirmeyen kadın yok zaten piyasada

0|0
    0|0
    • evet de bu bile bile göz göre göre yapılmazki..

Kızlar Ne Diyor 2

• Kızlar inatçı oluyo yapcak bisey yok

0|0
    0|0
    • bunun inatla ne ilgisi var arkadaşım bişeyi 40 defa söyletmenin anlamı yokki yapma diyosak yapmayın işte

• Hassas noktalarını dile getirmeyebilirsin. Bir de bu kadar hızlı olma mesela.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...