İnsanların hayatları hakkında yorum yapar mısınız?

İnsanların hayatları hakkında yorum yapar mısınız?Yargılar mısınız? dürüst olun...

1|1
10|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Dediğin geniş kapsamlı birşey. Hayatlarının neyi hakkında? Yaşam biçimleri mi giyimleri mi? ya da ne?

1|0
    0|0
    • Yargılamak aynı çıkıyor bana göre bunların tamamını bütün olarak görüyorum. Ucu açık neyi yargılıyorsanız işte.

• Tavsiye veririm. Herkes kendi bacağından asılacak. Ben doğru bildiğimi söylerim katılıp katılmamak o kişiye kalmış.

• Genelde kendileri yorum yapmamı isterler.

1|0
    0|0
    • Cidden mi fikirlerini önemsiyorlar o halde?

• Peki teşekkürler yine de:)

• Rica ederim. 😊

• Charles Bukowski'nin adı yanlış yazılmış. Bu yüzden bile seni yargılayabilirim. Bana koz verme, kusursuz ol. Bahaneler her zaman olur ama mükemmellik sınırlıdır.

1|0
    0|0
    • Kimse kusursuz değildir ama. Etrafa karşı bu denli mükemmel olmayı denemek yerine kendi seçimlerimize sahip çıkmayı denemek bizi daha az yormaz mı? Sonuçta hayat bizim insanların düşünceleri neden umrumuzda olsun ki. İstediğin gibi yargılayabilirsin bunlara takılabilecek bir yapıda değilim.

• hepimiz az ya da çok bu hastalığa yakalnmışsızdır

1|0
    0|0
  • sebebini ögrenmeye çalışırım ama olmuysa susmak daha iyi :)

1|0
    0|0
  • Cok iindanda kurtulacam

1|0
    0|0
  • Hadsiz bir insan değilim, tercihler kişiyi bağlar

1|0
    0|0
  • çok yargılarım

1|0
    0|0
  • çok güzel bir sözzz biz bilmeden de konuşuruz

1|0
    0|0
  • Herkesin hayatı kendine hiçkimseye karışmam karıştırmam

1|0
    0|0
  • Ee arada. O da yakinlarimin hayatina kiymet verdigim icin

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• bir insan iyi niyetliyse ben her insanı kabul ederim , ister fahişe olsun ister lez olsun , ister farklı bir dinden ırktan olsun , insan insandır benim için insan ayırt etmem. yaptığı zararlar kendinedir , genelde hep kapalı kızları veya mini giyenen kızları yargılarlar. ben kimseyi yargılamıyorum. en çok ta kendimi yargılarım zaten , insanlar zaten kendilerini yargılamayı bıraktıklarında yargılayacak başka bişi kalmadığından dolayı karşındakini yargılar.

1|0
    0|0
  • yargılarım.

1|0
    0|0
  • insanların hayatlarıyla ingilenmem

1|0
    0|0
  • yargılamam ama işim gereği yorum yapmak zorundayım.

1|0
    0|0
  • Yanlış ama bazen istemeden yapiyorum. Sonra diyorum bana ne benim günahım bana yetiyor...

1|0
    0|0
  • Bazen evet.

1|0
    0|0
  • Herkez kendi haytndan sorumludur.. Yargılamak hele ki tanmadığın birini hos deyil..😉

1|0
    0|0
  • Genellikle karakterini tartmayı denerim öncelikli olarak.

1|0
    0|0
  • Yargılama değilde eğer benim gözüme tuhaf geliyor sa kendi iç sesimle yorum yaparım kendi kendime

1|0
    0|0
  • Yaparım tabii hepimiz doğuştan elestirmeniz çünkü

1|0
    0|0
Yükleniyor...