Gerçekten bıktım?

İnsanlar için bir hiçim resmen yokum yani yok. Sınıfta hiç kimseyle konuştuğum yok, kimsenin aklına geldiğim yok. Beni seven, yanımda olan, beni gerçekten tanıyan bir AİLEm yok. Babam, annem, ablam, abim.. Dışarı çıksam sevgilimle buluşmaya gidiyorum, telefonu alsam onunla konuşuyorum... Bilmiyolar ki asosyal manyağın tekiyim, kimsenin suratıma baktığı yok. Bilmiyolar ki ben böyle şeylerde ciddi düşünen ve daha erken olduğunu bilen biriyim. Annem her şeye söylensin, abim ego kassın, babam küfretsin. Ben de sınıfta ezik ezik takıliim. İşye benim hayatım da bu!

1|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• herkesin bir hayatı var.
    öyle de böylede yaşanıyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benimde oyle uzulme gel biz kanka olalim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Başkalarının fikirlerini önemseyen, onların gözünde iyi gözükmek isteyen, takdir duymaya aç biri sezdim. Bence aşağılık kompleksi var sende. Başkalarıyla kendini kıyaslamaktan ve başkalarının fikirlerine göre kendini yargılamaktan vazgeçmelisin

0|0
    0|0
  • Bunu artiya cevirebilirsin derslere odaklanip iyi bir okul is ve kariyer sikinti yapma her gecenin bir sabahi vardir

0|0
    0|0
  • Benliğini bulduğun an bu durumdan kurtulacaksın kendini kanıtlaman gerek vede bunu koruman gerek

0|0
    0|0
  • Çok üstüne gelmiş ailen

0|0
    0|0
  • %99 aynıyız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aynılarını daha da beterlerini yaşıyorum ben seni çok iyi anlarım

0|0
    0|0
  • Kimse için olma kendin için ol sadece

0|0
    0|0
  • Lise kac

0|0
    0|0
  • Senin gibi olan çok var peki baskın biri misin?

0|0
    0|0
  • Bende oyleyim lanet olsun ki

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...