Çekirdek aile mi Geniş aile mi? Hangisi mutluluğu getirir?

Sizce yalnızca anne babanız ve kardeşinizle görüştüğünüz, akrabalarla ayda yılda bir görüştüğünüz yaşam mı, yoksa kendi aileniz dışında bir de annenizin babanızın kardeşleriyle kuzenlerinizle bir arada görüştüğünüz yaşam mı mutluluğu getirir? Bana kalırsa, kalabalık ortamları severim, akşamları toplanıp sohbetler etmeyi, kahkahalar atmayı.. Fakat.. sohbetler birbirinin kuyusunu kazmaya, iki yüzlülüğe, karşındaki kişiyi aşağılamaya, üzmeye, yıpratmaya kadar gidiyorsa ve sanki karşınızdaki insanlar sizi mutsuz etmek için ellerinden geleni yapıyorlarsa.. Yinede kalabalık olduğu için o yaşamı mı seçersiniz? Böyle olsa bile, zor zamanlarınızda iyi kötü yardımınıza koşuluyorsa.. Fakat mutsuz oluyorsanız, bu yaşam tipini terkeder misiniz?

0|1
12|8

En İyi Erkek Görüşü

• Tabikide o yaşam tipini terkederim bu şekilde yapılması gereken en güzel şey akrabalarla görüşmemek... Sade ve içinde sevdiğin insanları barındıran ve akrabalar denen mahlukatlardan uzak olan bir hayat mantıklı bir hayattır kardeşim. Tabiki bu bahsettiğin akraba tipleri için geçerli olan bir tercihtir. Eğer ki tersine olan akrabalarında tadından geçilemez. Ama genede en iyisi kendi kurduğun hayattan başkası vazgeçilemez çünkü rahatlık budur bu dönemde böyle akraba bulunması da bence zordur. Stop

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aklıma geniş aile dizisi geldi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Az insan olsun

0|1
    0|0
  • ikisininde güzellikleri ve zorlukları var

0|0
    0|0
  • GENIS OLSA DAHA IYI EN AZINDAN ZEVKLI OLUR OBUR TURLU INSAN bir SURE SONRA SIKILIR

0|0
    0|0
  • Cekirdek

0|0
    0|0
  • çekirdek nerde çokluk orda b*kluk

0|0
    0|0
  • çekirdek tabi

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• geniş.

0|0
    0|0
  • çekirdek aile candır <3 nerde çokluk orda bokluk :)

0|0
    0|0
  • Aile olmamasi

0|0
    0|0
  • Kalabalık olunca nefes alamam ben. Çekirdek aile bile fazla benim için.

0|0
    0|0
  • Kalabalık aileyi severim ama akrabalar arasında iyi anlaşamayanlar olunca pek mutlu bir ortam olmuyo o yüzden çekirdek aile devam

0|0
    0|0
  • evde yaşamak konusunda çekirdek aile ama hafta sonları gezmeler tatiller falan geniş aile

0|0
    0|0
  • Geniş aile

0|0
    0|0
  • cekirdek

0|0
    0|0
  • Ayda yılda da görüşmüyorum. Çekirdek ailenin en iyisi olduğu görüşündeyim, çünkü az kişi ve birbirine daha yakın oluyorsun.

Sanırım çok kalabalıktan hoşlanmadığım için...

0|0
    0|0
  • genis aile

0|0
    0|0
  • Genis aile

0|0
    0|0
Yükleniyor...