İkizler burcu en iyi burçtur. Niye sürekli kotuluyorsun?

İkizler burcu sevdimmi uyumaz geceleri , bakmayın arkadaşım olşuna sizi güldürmek için arkadaşım olur. Sabredemez haksızlığa , sorununuz varsa en iyi o çözer, para mı lazım? O bulur.. Onun tek istediği ona gücenecek birini bulmaktır. Lütfen ikizleri iyi tanıyın.. Çünkü o herkesten farklı düşündüğü için size güvensiz gelir.. Onun düşüncelerine yardım edin...

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Yok öyle bir şey

0|0
    0|0
    • Var evet , ikizler en iyi burç

• Kardeşin bazen sorun çıkarabilir dengesizlik yapabilir ama senin başına bir şey gelde yanında ilk o olur kardeşinin kıymetini bil

• Ya yok burca murca inanmıyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bende çok severim tam eğlenmelik afags

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ya çok doğru diyosun benim üçin en iyi burç değil ama yinede hakkını yememek lazım. Sadece her insanın tanıdığı ikizler farklı olabiliyo. Biri bir diğerine benzemiyo. Çocuksu olan var olgun olan var

1|0
    0|0
    • Çocuk olan zekidir, çocuk diyorsun adı üstünde ne zararı dokunur ki sana

• Üzülme sende öğreneceksin laf sokmayı. d. d

• Ya ne gıck bir insansın sen ya. Karşımda olucaktın sen şimdi o zaman görürdün

• İkizler burcu iyi mi? Yahu 4 tane ikizler burcu arkadaşım oldu hepsinden kazık yedim. Benden uzak Allaha yakın olsunlar ya

0|0
    0|0
    • Senin burcun başak mı

• insan aldatmam zaten gözüm başkasına kayıyorsa o ilişkiye devam etmem. ondan ilişkimde yok zaten eqweqweqw

• İşte bak kendin dedin. d sen güzel yemekler pişir az para harca :)) ama para harca3 boşver kaç kez geliyorsun dünyaya

• şu hayatta ne kadar kazık yediysem hepsi ikizler burcundandı

0|0
    0|0
    • Burcun ne

• Bende balıklardan çok çektim ama bir balığa çektiremedim çok merhametli olma sana tavsiyem bu, hep üşengeçlik ve merhametinden çevrende ki herkesi kaybediyorsun.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...