Takıntılı olduğunuz şeyler var mı?

Birinin içtiği bardaktan su içememek ya da daha farklı şeyler. Ne sizi rahatsız eder?

0|0
13|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Vardır

1|0
    0|0
  • aynen bende oda var yaa

ayakkabı
    her işi kendi işim gibi görür düzenli yaparım takıntım bu

1|0
    0|0
  • Biriktirdiğim şeylerin kaybolmasına

1|0
    0|0
  • bı cok sey var

1|0
    0|0
  • olmazmı mutlaka gıda alırken tarihine bakarım kuru yemişçide güvenmiyormsuun der arada tartışırız bu gidişle alışverişi kesicem ya
    :D

1|0
    0|0
  • koltk altı kıllı insanlardan iğrenirim

1|0
    0|0
  • wc kapısını açık görünce kıracak gibi vurup kapatıyorum ve evdekilere kapatn şunu diyrum. Pencereleri de full açıyorlar evin heryeri görünüyo kapatıyorum hemen

1|0
    0|0
  • Her gordugum arabanin mutlaka plalasini okurum.

1|0
    0|0
  • Çook hangi birini sayayım ki...

1|0
    0|0
    • Başla bir yerden :)

• Mesela kitaplarım dvd lerim vs hepsinin yeri vardır hepsinin bir diziliş sırası vardır günde en az 3 defa duş alırım... Elektronik eşyalarımın kutularını asla atmam... mutfakta bulaşık ve kire tahamülüm yoktur.. vs vs vs

• Evet var. Pc de ses seviyesi sadece 20-30-40-50 gibi rakamlarda kalmali ara rakamlarda kalamaz 😂

1|0
    0|0
  • Yok :D

1|0
    0|0
  • Yok öyle bir takıntım

1|0
    0|0
  • Benim bokumun üstüne bok yapılması

1|0
    0|0
  • Bos yasamak

1|0
    0|0
  • Yoldaki sararmış yapraklara basmak

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Evet var ama aşırı düzeyde değiller...
    Çoğu zaman hijyen ve kişisel kullanım eşyalarıyla ilgili oluyor...

1|0
    0|0
  • Dışarda parkta ya da bankta ya da yabancı bir yere gittiğimde eve gelir gelmez kıyafetlerimi değiştiriyorum bir de misafir gelince koltukları sandalyeleri siliyorum. Etrafımdakiler takıntı diyolar bana göre değil.

1|0
    0|0
  • Kaldirimdaki taslarin cizgilerine basmadan gitmek basmamam lazim takintim o bir ara her kelimenin kac harften oldugunu sayardim icimdem acayip rahatsiz oluyprdum bundan sukur unuttum onu :) sadece cizgilrre basmadan yuruyorum :)

1|0
    0|0
  • aynen. birinin kullanığı şeyi kesinlikle kullanmam.

1|0
    0|0
  • Kapı kollarının ıslak olması fıttırıyorum adeta

1|0
    0|0
  • Bardak konusu bende de var, yatağıma kimseyi oturtmam öyle bir takıntım var. Ayrıca kirli bir ortamda vuramam, ders falanda çalışamam temiz olması lazım.. Sayardım daha :D

1|0
    0|0
  • Düzenli olmak

1|0
    0|0
  • O bahsettiğin şey takıntı sayılmaz.

1|0
    0|0
    • Hadi bir araştırsana?

• Birinin içtiği bardaktan birşey içmemek konusuna takıntı diyen kaç kişi var acaba. Sanki bilimsel birşey açıklıyor bana Hasbam. Hijyen denen birşey var. Senin içtiğin bardaktan birşey içmiyorum diye bana takıntılı diyen kaç salak var acaba.

• İstatistiksel olarak bardak içmenin takıntı olduğunu savunan insan sayısı emin ol çok daha fazla. Hayat cahilliğini hakaretle örtbas etmekten ibaret değil.

• Hijyen, sayıları ezberlemek istemeden kafamda işlemler yapıyorum, ve açık kapılardan nefret ederim

1|0
    0|0
  • var biraz

1|0
    0|0
  • Tik tak tik takkk saat sesiii😤😤😤

1|0
    0|0
  • Birinin içtiği bardağı bırak, kapı kulplarına dokunamıyorum..

1|0
    0|0
Yükleniyor...