"Uzak mesafe ilişkisi boş adam işi." demis biri sizcede öylemi peki?

Uzak mesafe ilişkisi boş adam işi" demis biri.
siz ne düşünüyorsunuz mesafeli ilişkiler hakkında.
ben sevdigimi hissetmek her gün gormek yanımda gozumun onunda olmasını isterim diyenlerdenmisiniz sizde.
Ve neden kotu bukadar uzak mesafeli ilişkiler. Sizce uzun surmezmi?
benim simdiye kadar mesafeli olan ilişkilerim oldu. Bu yazıyı okudukdan sonra yüzüldüm biraz

0|0
10|24

En İyi Erkek Görüşü

• uzak yakın alakası yok hissetmekle alakalı
    ama bir süre görüşmek dokunmak sevmek istiyor insan
    sorunlar burda başlıyor..
    hergün görebilirmisin sevgilini ayrı işin gücün hayatın var aynı şehirde ancak hafta sonu görüşen var:)
    uzak olunca bu süre uzuyo sadece

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Daha evvel hiç tecrübe etmedim... Tabii yapbozu tamamlauacak dogru parça olduğuna eminseniz soeun olmaz diye düşünüyorum, çünkü o 1 tanedir...

0|0
    0|0
  • Kişiler arasındaki bağ kuvvetli ise mesafe çok sorun olmaz ama bu mesafeden kastım elbette ki sanal ilişki değil.

0|0
    0|0
  • Beceremeyen bok atar anca. Tamam zor mor ama yürüten yürütüyor bal gibi.

0|0
    0|1
  • Bunu diyen kişiye katılıyorum insan sevdiğini görmek ister kokusunu bilmek ister uzak mesafelerde sadece konuşmalarını seversin yani gerçek sevgi olma ihtimali çok düşük oyüzden gerçekten boş adam işi😕

0|0
    0|0
  • mesafe varsa hayır bekleme

0|0
    0|0
  • zinadan uzak olur işte uzak ilişki yakına oranla daha iyi gibi sanki

0|0
    0|0
  • Bencede bosss

0|0
    0|0
  • Doğru demiş

0|0
    0|0
  • Dediler ki "Gözden ırak olan gönülden de ırak olur," dedim ki "Bu gönle giren gözden ırak olsa ne olur?" diye bir söz var..
    Ayrıca benim hayatımda şehir olarak bayağı uzak olan ancak bana yanımdakilerden daha yakın olan sevdiklerim var..

0|0
    0|0
Yükleniyor...