Pokemon! Pokemon! Pokemon çılgınlığı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son zamanlarda farketmişsinizdir yolda özellikle gençler ellerinde telefonlar açık yürüyüp duruyolar. Gittim sordum. Pokemon oynuyorlarmış. Çok değişik geldi indirdim. Beni de sardı bu oyun :D Üstelik bir yumurta açılması için bile yürümen gerekiyomuş.(2-5-10 km şeklinde) Obeziteyle savaşabilir bence. Çok eğlenceli geldi bana :D Pekii siz ne düşünüyosunuz bu konuda? Oynayan var mı?

0|0
203

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Pokémon sayesinde çocuklar evden çıkıyor asosyal olmuyor helal Pokémon

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

• oynamıyorum

0|1
    0|0
  • Alakam yok

2|1
    0|0
  • Hande erçel bitti bu başladı diyorum

0|2
    0|0
  • Oynayanlar eğleniyor başka bir şey düşünmüyorum :D

0|1
    0|0
  • Eğer obeziteye meydan okuyacaksa, insanlar dışarı çıkıp sırf Pokemon yakalamak gibi saçma bir mantık ugruna yürüyeceklerse o saçmalık can'dır. :)

0|0
    0|0
  • Ne bileyim gereksiz geldi bana ya indirmedim :D

0|0
    0|0
  • Sildim ben onu sjsjsj seytan gorsun yuzunu 😒 deli etti beni oyun.

0|0
    0|0
  • Bende yüklicem az kaldı

0|1
    0|0
  • Oynuyorum, sardı da kamera açılmıyor bende😕

0|0
    0|0
  • O amaçla iyiymiş ya ama kilo sorunum yok

0|0
    0|0
  • Her yerde pokemon fotoğrafları vs görüyorum, ben de diyordum nerden akıllarına geldi pokemon bu kadar insanın aynı anda

0|0
    0|0
  • Ben sildim

0|0
    0|0
  • bende videoları gördüm çok farklı ve eğlenceli bende indircem :D

0|0
    0|0
  • Ben pikaçu seviyom

0|0
    0|0
  • oyunun ismi ne 😄

0|0
    0|0
  • İndirmeyi beceremedim ben bir onu ya, eğlenceli gibi gözüküyor

0|0
    0|0
  • Pokemon istiyoğğğğm😭

0|0
    0|0
  • çok güzel oynuyorum

0|0
    0|0
  • İyi olmuş böylelikle insanların yürümesi sağlanabilir, ama geçen gün bir kadın ceset mi ne bulmuştu

0|0
    0|0
    • bir kız. Amerikada bulmuş. O öldürmedi ya adamı :D Ceset bulmakta sorun yok bence :D Korkulmamalı bu kadar :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Uzuun zamandır koşuya başlamak istiyordum. Oyunu duyunca kombin ederim belki başlarım koşuya dedim. Bugun indirdim yürümek hiç zahmetli gelmedi hiç yorulduğumu hissetmedim 5 6 km yürüdüm 20 km koşturur bu benide şarj yetmez :)

0|0
    0|0
  • Oynamadım da çok merak ediyorum. Türkiye'ye gelmedi daha. Millet bir yerlerden apk bulup yüklemişler ama virüslü olabilir. Play Store'a gelir gelmez indirip yükleyeceğim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...