Kürtaja müsaade ediyor musunuz (Video)?

Kürtaj yapmaya, yaptırılmasına karşı bakış açınız nedir. ?

0|2
20|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle karşıyım. canlıya kurşun sıkmaktan farkı yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Gerçekten gerekmediği sürece yapılmamalı.

0|1
    0|0
  • Sağlık nedenleriyle veya tecavüz gibi olaylarda bir şey diyemem ama yıl olmuş 2016 korunmanın 1001 türlü yolu varken sen korunma sonrada kürtaj yap buna karşıyım

0|1
    0|0
  • Belli bir haftadan sonra kürtaj kadın sağlığı açısından da tehlikelidir. Yolladığın videoyu izlemedim ama ekran görüntüsündeki bebek fazlasıyla büyük...
    Yasal süre zarfı içerisinde kadın ve duruma göre eşi durumundaki erkek dışında herhangi birinin söz söyleme hakkının olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|1
    • yasal süremi yani anne babası isterse çocuğu öldürebilirlemi? biz nezaman böyle vahşileştik allahım...

• Tecavüze uğrayan kadın doğursun devlet bakar zihniyetinin hakim olduğu bir ülkede hiç şaşırmadığını yorumlar geliyor... İyi akşamlar size, muhattap olmak istemiyorum daha fazla. @InFlames_00

• ayrıca böyle bir vahşete karşı duyarsız iddialı ve büyük konuşan siz olduğunuzza rağmen benim onlara vahşi deyişimmi ssize koydu hanımefendi. kınamayacağımda davul zurnamı çalacağım

• sağlık açısından lazımsa yapılmalı kürtaj ancak keyfi olarak yapılmasına bunun bir doğum kontrol yöntemiymiş gibi algılanıp kullanılmasına karşıyım Bu arada videoda bazıları kürtaj değil ölü doğum ya da düşük

1|1
    0|0
  • Eğer sağlık söz konusu değilse yapılmamalı. sonuçta doğum kontrol yöntemi değil bu. bir sürü tedbir var istemiyosan çocuk al tedbirini

0|0
    0|1
  • eğer istem dışı bir hamileliğim olduysa (tecavüz olarak) yaptırırım.

0|1
    0|0
  • Zorunda olmadıkça yapılmamalı

1|1
    0|0
  • tabiki korkunç birşey ama bence çocuğun ailesi yüzünden berbat bir hayat yaşayacağına kürtaj olması bana nedense korkunçta olsa daha iyi bir fikir gibi geliyor

0|0
    0|1
  • çok acı bişey cennetlik oldular şimdi..

0|1
    0|0
  • Cinayetten ne farki var bunun

0|1
    0|1
  • Bakamayacağım çocuğu doğurmam, gerekiyorsa yaptırırım. Gerekliyse de yaptırılmalı zaten.

0|1
    0|0
  • Abi cok kotu oldum paylasmayin boyle videolar ya

0|1
    0|0
  • Korkunc bir katliam✋ kssilecek o kadar insan var ya

0|1
    0|0
  • eskiden karşıydım da artık karşı değilim
    istenmediğim yere gelmek istemezdim ben de

0|0
    0|1
  • video hiç gerçekçi değil bebek çok büyük oluşum var zaten ülkemizde 10 haftaya kadar yapılabiliyor

0|0
    0|1
    • Neresi gerçek değil izlesene videoyu kadının Rahmi'nden çıkarıyor. Parça parça

• Umarim böyle bir olay yasamam

0|1
    0|0
  • Müsaade ediyorum kişinin bedeni kişinin kararı

1|0
    0|1
    • siz bir anne adayısınız belkide bir annesiniz yani merhamet timsalisiniz. yani kadın denince akla sevgi ve merhamet gelir. size no oluyor böyle anlamadım. bu katliamı biz nasıl kanıksadık böyle hayret vallahada hayret.

• Fetüs ya daha bu

0|0
    0|0
  • Allah'ın sana bahşettiği nimete kıymak.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yemin ediyorum İçim acıdi kürtaj yaptiranlarin Allah belasını versin özetle

1|1
    0|0
  • Bakamayacağın çocuğa ne yapacaksın? Mecbur kürtaj.

0|0
    0|1
  • Kesinlikle yasaklanmalı fakat bunun önüne geçecek materyallerin kullanımına özendirilmeli kişiler. Daha fazla ilaç geliştirilmeli

0|1
    0|0
  • kürtaj cinayettir çün masum anne karnındaki bebeyin yaşama hakı vas
    bir gecelik gühahın bedeli masum canlar ödemeli
    peki anneniz kürtaj olsa sız olurmuydunuz

0|0
    0|0
    • kürtaj cinayettir çünkü masum anne karnındaki bebeyin yaşama hakı var
      bir gecelik gühahın bedeli masum canlar ödemeli
      peki anneniz kürtaj olsa sız olurmuydunuz

• izledim resmen kasaplık ona doktor denmez

• Sadece tecavüz mağdurları için olmalı