Kızlar sizlerle tanışmak için nasıl bir yaklaşım yapmam gerekiyor?

Şimdi ben 18 yaşım kafama çanta ya da ağır laf yemek istemiyorum ya da sapık damgası size nasıl bir yaklaşımda bulunmalıyım sizce kendinizden örnek verin karşınızdaki tanımadığınız biri ne yaparsa ondan hoşlanabilirsiniz yani neyi hoş bulursunuz?

Güncellemeler:
+++++++++
++++++++++

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Labali olmayan ciddi ve ağır olan erkek her zaman dikkat çekicidir. En azından bence. Bakışlar çok önemli bir erkek gibi değilde yılışık yılışık içine düşercesine diğer gözlerden sakınırcasına bir adam gibi bakarsa %100 kazanan erkek olur. Mesela böyle davransın sonra beni takip etsin gizliden gizliye falan sonra sürprizler yapsın çiçekler böcekler 😁😁 hayali bile mutlu etti 😌😌😌

0|1
    0|0
    • valla saydığın şeyler bence mevcut senin demek istediğin uzaktan bakışalım daha sonradan internet üzerinden takip etsin daha sonrada açılsın demek istiyorsun sanırım
      ilk başta adam seni tanımıyo adın yok internet adreslerini bilmiyor mecburen yüzyüze konuşmak zorunda kalıcak seni tanımak için benim aklımda elimde bir gülle senden hoşlanıyorum benimle mutluluğa varmısın desem ne olurdu kafamda böyle bir fikir var ne dersin

• He la keşke isteyeydin

• ya o an biraz tepkili oldu yoksa isticektim kararsız kaldım o an köpükler gözüme geliyodu bende bunun omzuna felan dokunmuşum kız döndü baktı kızları aldı başka tarafa gittiler daha sonradan benim önüme geçti dibime kadar bide önümde kıvırdı fenada değildi açıkçası içimde bir hoş oldu :D ama salak gibi gidip istemedim dansdan sonra gittiler bende 5 dk oturuyodum yorulmuştum bunlar hemen gittiler ailemle gelmiştim onlarıda yalnız bırakamadım peşlerinden gidicektim yoksa ilk başlarda istesem tuhaf kaçardı ama bu dansdan sonra kesin verirdi bence bidaha nah bulurum diyorum kendime kızda tatlıydı pempiş pempiş yanakları vardı of yaaaaaaa :D

En İyi Erkek Görüşü

• git direk bir şeyler sorma bahanesiyle. kibar ol. kız konuşmak istemiyorsa uzatma geri bas. kız güzelce konuştukça konuşası geliyorsa sen de devam et. telefonunu iste sonunda.

0|0
    0|0
    • ya sorsam kısa cevap verir yollar beni saat kaç desem direk söyler adres sorsam bilmiyorum der öyle bir şey sormalıym ki laf uzamalı

• hiç denemedin demek ki bilmiyorsun. öyle olmuyor, şu nerde diyorsun mesela, kız durup konuşuyorsa sen de devam edeceksin aklına ne gelirse konuş. laf lafı açıyor kız ilgi duyarsa. sonra kız gitmem gerek falan diyene kadar konuş. en sonunda kesin telefonunu iste görüşelim sonra de.
      bunu denemeden ahkam kesme bana. git dene.

• aslında doğru denemedim ama deneyen gördüm pek sonuç alamamıştı yinede böyle bir fırsat çıktığında denicem kim bilir belki numarayı kaparım

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ilk önce yakışıklı olmasan bile tipine önem veren, bakımlı erkek olacaksın. Mimiklerin, el hareketlerin karizmatik olacak. Kızların hoşlanacağı şekilde bakış atmayı bileceksin. Sohbetin iyi olacak. Dengeli kişiliğin olacak, yerine göre esprili ve ciddi olacaksın. Güzel espri yapmayı bileceksin. Birbirine uyumlu ve güzel kıyafetler gireceksin.

0|0
    0|0
    • şimdi ben asosyal bir insanım daha yeni yeni açılmaya başladım kendime bu aralar bakıyorum kıyafet olsun saç surat sakal bıyık dikkat ediyorum artık önceden pek etmezdim ben şimdi saydığın özellikleri kazanmam zaman alıcak iletişim yönünden sıkıntılarım var tam olarak güzel muhabbet edemiyorum hep kısa süreli konuşmalar oluyor bende

• "Çok güzel hareketler bunlar" ve "Güldür Güldür show" daki skeçleri izle :D Burada çok komik espriler yapıyorlar :D Burada beğendiğin esprileri aklında tut ve kızla konuşurken uygun an geldiğinde malzeme olarak kullan :D Sonra espri yeteneğinin gelişmesi için Gırgır ve Leman gibi mizah gazeteleri var, bunları alıp oku. Ve espri yeteneği iyi olan kişilerle arkadaşlık yapıp onlardan da nasıl espri yapılacağına dair birkaç bilgi kap :)

O kısa süreli konuşmaları yavaş yavaş arttır :) Sen konuşurken senin konuşmanı dinlemeyi sevenlerin yanında bol bol konuşup konuşma yeteneğini geliştir

• ya ben şimdi böyle cıvık insan pozisyonundada olmak istemiyorum konuşurken beni kale almazlar ciddiyet bozulur diye korkuyorum bana karşı habire labali haraketler yaparlar diye

• Ayyy abaza galiba yhaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...