Tipsizlik+bir kızdan hoşlanmak?

Tipsizim, hoşlandığım bir kız var bir şekilde adına ulaştım hakkında bir çok bilgiyi edindim.. Daha önceden yaşadığım şeyler insanların bana davranış şekli kendime olan güvenimi hep kırdı internetten tanıdığım bir kaç değerli arkadaşım var onlarla bile konuşunca çekiniyorum ister istemez.. Bu yüzden hoşlandığım kızlar hep platonik olarak kalıyor. Sonuçta herkes konuşabileceği dertleşeceği bir sevgilisi olmasını ister. Lütfen zihniyeti bozuk olan arkadaşlar artık durun bir kendinizi sorgulayın kullandığınız bir kelime bile çok derin yaralar bırakabilir...

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Ya konusman ne kadar duzgun masallah. Aslinda kendini cok iyi ifade edebiliyosun belliki ama o cekinceyi kirman gerek. Baskalarinin sana bakisi kotuyse onun kalbindeki kibirdendir, cirkinlik onun icindedir ve oyle kisiler zaten kimseyi begenmez kendilerini ustun gorur. O kisiler sana lazim diil.
    Hoslandigin kiza gelirsek, sunu unutma; kizlar erkekler gordugune asik olur. Sen zaten guzel konusan birisin, onunla konusurken de sen kendin olmayi elden birakma yeter. Ona, onun duymak istedigi guzellikte seyler soyle.

0|1
    0|0
    • Kizlar duyduguna erkekler gordugune asik olur (eksik olmus o kisim)

• Estağfurullah ya ben de oyleyim normalde konuscak bise bulamam anliyorum :))

• :))

En İyi Erkek Görüşü

• Bana mesaj at kardeşim

0|1
    0|0
    • Kardeş ilgin için sağol ama bu konu için uzatmaya değmez değişecek bir şey olacağını sanmıyorum insanlar aynı olduktan sonra

• En azından sanal alemden de olsa içimi dökeyim dedim kafam çok karışık

• mesaj at diyorum dertleşelim :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Dilbaz ol sende.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ee ne soruyorsun sen şimdi tipsizim sevgilim yok diyorsan her sevgilisi olan da tip mi var. Az kendine güven sen kendini beğenmezsen başkası neden beğensin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...