Babamı hiç sevmiyorum ne yapabilirim?

Babamın sesini duymaya tipini görmeye bile tahammül edemiyorum dayanamıyorum lutfen napabilirim nasıl kurtulabilirim?

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

• Baban neden seni sevmiyo olabilir? Bunu da bir anlat. Objektif bakabilelim. Benim kardeşim de seninle benzer duygular içinde kendini sürekli tribe sokuyo ama ne haltlar karıştırdığını hep unutuyo. Babanı tanımıyorum. Kötü biri gibi konuşamicam o yüzden ama şunu söyliyim. Anne baba evlat ayrımı yapar. İnkâr etseler de yaparlar. Ama sebepsiz yere olmaz bu. Sebebini biliyo olmalısın.

0|0
    0|0
    • Cazgır değilim or*spu değilim kendimi biliyorum namusluyum yalancı değilim babama yalan atarak kendimi övmüyorum gerekli ortamda konuşuyorum gereksiz ortamda katiyyen ağzımı açmıyorum az ve öz konuşuyorum ağırbaşlıyım babama yalakalık yapmıyorum ona abim gibi hacı abi usta kanka kardeş diye hitap etmiyorum
      Babam benle konuşmadığı sürece onla konuşmuyorum çünkü ondan feci derece de korkuyorum

• Canım yazmadım gerize kalı yazdım site sansürlemiş ap tall

• Laflara bak. Sen bu kafayla daha çok ağlarsın. Tanımadığı insana küfür edebilecek kadar düşüksün. Kendine saygın yokki babanın ya da diğerlerinin sana saygısı olsun. İstediğin kadar da sövebilirsin hatta hiç okumayadabilirsin umrumda değil. Seni tanımıyorum ve bana aktardıkların kadarıyla dışarıdan bir görüş olarak fikrimi sunuyorum. Ne sana ne babana art niyet taşımıyorum. Şu yazdıklarından sonra da, baban kötü biri bile olsa hak verdim ona. Kendine samimi olmayan biriyle neden konuşsun yüzüne baksın evladı bile olsa. Kardeşine yalaka diyosun. Nasıl kirli bir düşünce bu. İnsanın ailesiyle olan ilişkisine nasıl yalakalık diyebilirsin. Kardeşinin yüzüne söylesene bunları. Her şeyi dök gün yüzüne. Küfür etmekten zor olmasa gerek.

En İyi Kız Görüşü

• niye peki

0|0
    0|0
    • Abimi çok seviyo

• Yok sevmiyo

• emin misin sen kafan da yanlışkuruyorolabilir miisn.
      bazen insan kafasında her şeyi büyütüyor ve karsı tarafın yaptıgı iyi seyler bile gözüne batıyor.

Erkekler Ne Diyor 14

• uzak dur babandan sevmiyorsan

0|0
    0|0
  • Çıktığı deliği beğenmeyen ergen diyelim

red et babanı sokakta yat

0|0
    0|0
  • yastikla bog... eldiven kullan..

0|0
    0|0
  • Muhatap olma.

0|0
    0|0
  • kurtulamazsın..

0|0
    0|0
  • tek yol evlilik malesef

0|0
    0|0
    • Bencede olgun bir erkekle

• Öyle değil 35-40 yaşlarında beni ailemden koruyacak biri

• yoo o kadarı olmaz. İlerde pişman olrsu. Neden o yaştaki de korur merak etme :)) Olmadı başka şehirden bul bas gitsin orda yaşa

• bende oyleyim ayri evde yasiyorum

0|0
    0|0
  • Evden kaç

0|0
    0|0
  • Sevme ama saydığı duy

0|0
    0|0
  • Hayırlı evlat dedected

0|0
    0|0
  • Allah benim omrumden alip ana babamin omrune versin. Allah yokluklarini gostermesin.

0|0
    0|0
  • Sebep

0|0
    0|0
    • Abimi aşırı seviyo

• Yüzüme yumruk atıyo tekme atıyo küçükken de burnumu kırdı bana aşırı kaba ve agresif davranıyo abimi daha çok seviyo abim ona hacı abi usta kanka kardeş diye hitap ediyo abim konuşacağı zaman susun oğlum konuşuyo diyo mesela abim haşa ben Peygamberim dese koşulsuz şartsız inanır bu durumda abimin işine geliyo tabi tüm aileyi abim yönetiyo abim egemenliği kuruyo

• Buna rağmen nefret etmen yanlış mazlum ol zalim olma tabiki Allah inancın varsa

• sana bır kotuluk mu yaptı

0|0
    0|0
  • Kafan guzel heralde o senin baban

0|0
    0|0
    • Benden nefret ediyo hergün ağlıyorum

• bir baba cocugundan nefret etmez eger onu uzmuyorsan

Kızlar Ne Diyor 10

• Bunun sebebi ne ki? Ne yaptı sana.. Durduk yere öyle düşünüyorsan çok yazık

0|0
    0|0
    • Abimi çok seviyo

• Oha yaa bu nasıl bir zihniyet anlamıyorum cidden bu insanların son nefeslerinde çoğu zaman kız evlatları oluyor yanlarında bide. Ne diyim Allah sabır versin evlenene kadar sabret

• Ben evleniyim kesinlikle ailemle görüşmeyi düşünmüyorum katiyen

• Kuvvetle muhtemel anneniz de babanıza karşı hep ay o duyguları beslemiş ya da besliyor o yüzden sizin de böyle hissetmeniz çok normal olur. Alabiliyorsanız psikolojik destek alın derim. Ben de benzeri durumu annemle yaşıyorum ve bu tüm hayatımı etkiliyordu. Şimdi aldığım terapilerle daha iyiyim

0|0
    0|0
  • çayına arsenik at dicem de şaka atma sakın şimdi cinayete ortaklıktan benim de başım yanmasın :D

0|0
    0|0
  • deme öyle biz burda baba hasreti çekiyoruz.

0|0
    0|0
  • Sevme ama saygı duy

0|0
    0|0
  • Sevme ama sevmediğini belli etme

0|0
    0|0
  • bende sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Ne zamandandir böylesin?

0|0
    0|0
    • 10 senedir ama en çok bu aralar

• Yok göstermiyo sürekli küfrediyo sürekli bağırıyo sürekli tersliyo bu kızı komaya sokana kadar gebertmek lazım diyo

• Peki sen hiç sevgiyle yaklastin mi babana? O yapmiyorsa sen yap. Ya da konuş konuşmayı denedin mi?

• Böyle durumlar genelde çok fazla var. Sadece önce iyi olduğunuz durumlar varsa o yönlerden konuşun. Onu sevmeye çalışın. Olmuyorsa olmuyordur zorlamayın. Herkesi sevmek zorunda değilsiniz.

0|0
    0|0
  • Evlen

0|0
    0|0
Yükleniyor...