Kız olmak vardı ya zengin kocaya kaçacan ne güzel kafa rahat değil mi :D?

Kız olsam zengin koca ayarlardım bitane parasını ye akşama kadar uyu alışveriş gece 5 dk işini gör sonra kafa rahat parasını ye kız olmak var dı şimdi akşama kadar çalış bin lira alacam diye

0|0
19|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Senin ki mantık değil kızların cevabı da gerçek değil. Bu kafada olan kızların geneli nerede ne yapacağını az çok biliyor. Aynı planı yapan ama aptal olan kesimi bu kategoriye dahil etmiyorum. O noktada elinde oynatıyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• sen görmek istediğini görmüşsün ama görünmeyenler de var bir de zengin adama kaçamazsın onun isteyeni çok olur kolay kolay nikahı basamazsın ona becerir atar.

0|0
    0|0
  • Dayak ye, tüm hakların elinden alınsın, tek amacın çocuk büyütüp, yemek yapmak olsun, hayvanın tekinin kıllarını temizle, ütüsünü yap, akşam gelince beyaz atletiyle gözlerin yansın. Valla ne güzel hayat.

0|0
    0|0
  • Mantık evliliği yapıp zengin ama duygusuz yaşayacağıma aşık olduğum adamla evlenir bir daha gelmeyeceğim şu hayata anlamlı bir değer katarım daha iyi

0|0
    0|0
    • Paradan başka değer var mı dünyada :D

• Evet "sevmek, sevilmek" bence. O duyguyu dünyanın en zengin adamı olsan dahi satın alamazsın 😊

• Kolay değil ki zengin adamı bulmak:) hadi buldun diyelim, kafeslemek zor iş.
    Duygusuz vicdansız biriysen basit ama bak. Hayatın boyunca sevilmek istemiyorsan bul bir tane zengin moruk sömür dibini bulana kadar.
    O da bana göre değil.. benim gibi kadınlara göre de değil. Vicdanlıyız çünkü.

0|0
    0|0
  • Türkiye 'de o kadar kolay değil her şey bu koşullarda çoğu kadını kölelik bekliyor çoğu boşanıyor , dengim birini isterim hep

0|0
    0|0
  • zengini gectim adam gibi koca bulunmuyor

0|0
    0|0
  • Zengin kocada kollarını açmış seni beklicekti sanki

0|0
    0|0
  • Hahahah mantiga bak , erkeklerin hepsi bu mantikta nedense 😃😂

0|0
    0|0
  • Zaten ortalıkta zengin kocayla doluydu

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir dünya.

0|0
    0|0
  • Hana cinsiyetini değiştir ozaman okusaydinda yüksek maasli iş bulsaydin

0|0
    0|0
  • Zengin koca da seni bekleyecekti zaten

0|0
    0|0
  • Legal eskort olurdum diyosun yani bravo tebrikler

0|0
    0|0
    • Aynen para olduktan sonra herşey olur :D

• Zengin kocada seni bekliyor zaten

0|0
    0|0
  • Saçma
    Benim bildiğim para olanda akılda oluyor

0|0
    0|0
  • Kız olmak yetmez bir de çok güzel olman gerekir öylesi için :)

0|0
    0|0
  • zengin koca kucak açmış beklemiyo

0|0
    0|0
  • O kadar kolaydı. S K e r atarlar başından

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sonra başı alıyo yalnız o kızlar. kadının güzelliği gidiyo adamın parası azalıyo ya da artıyo. yani adam değer kazanırken kadın değer kaybediyo. adam çokta salak değilse kapının dışına koyar o hanımcığı

0|0
    0|0
  • Zengin kocanin altina yatmakta agiz kokusunu cekmekte zordur

0|0
    0|0
  • o kadar güzel olabilmen lazım olurdu ama :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...