Takıntılarınız var mı?

Varsa nelerdir?

1|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Başkasının yediği içtiği kaşıktan bardaktan annemde olsa yemem içmem tabağım ayrı olur. Kafama vurulmasından nefret ederim kalkıp boğmak isterim. Bana kimse emri vaki konuşamaz yapacaksamda yapmam. Emanet verdiğim kitabıma zarar verilirse içinde dışında bükülme ezilme görürsem o kişiye bir daha günahımı bile vermem. Arkadaş konusunda çok seçiciyimdir kimseye güvenmem. Kadın gün dedikodu ortamlarını sevmem. Kapalı dar mekanlara giremem kapalı perde pencereyi sevmem kışın klima kullanırım evim ferah olmalı boğulurum oyh daha yazaym mı

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çorba için kullandığım kaşığı hemen ardından gelecek ana yemekte kullanmam.
    İçtiğim bardaktan bir daha su içmem.
    Başkasının havlusunu katiyen kullanamam.
    Yattığım odada en ufak bir ses ve ışık dahi olmamalıdır. (Ay ışığı ve savrulan yaprak sesi hariç)

Bunlar sadece evde olanlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• İşime karışılınca potansiyel katile dönüşüyorum. Hayır yapamasam sana gelir sorarım burnunun ne işi var benim işimde?

0|0
    0|0
  • Birinden emir aldığmda deli oluyorum

1|0
    0|0
  • Evet ayak takıntım var başkasının ayağı bana deymiycek ya da nineler bunu çok yapıyor elini bacağıma koluma koyuyor ya sinir olurum yok yani kimse dokunmasın bana😂 bide bir kere kullandığım bardağı bidaha kullanmam başka bardak alırım çok takıntım var çook😂😂

0|0
    0|0
    • Haha ya k bakma merak ettimde diğer şeylerde o takıntı sıkıntı yaratmyor mu ya 😂😄 evet baya varmş 😀

• Gözümü ikinci kez kırptığımda bir önceki gibi kırpamadım diye düşünerek defalarca peş peşe kırparım. Sonunda da sinirlenerek gözüme bir tane yumruk çakarak içeri gömçürtme isteğimi bastırırım

0|0
    0|0
    • Oha manyakl

• Ben anladm tamam psikosn 😀

• 😁😁😁

• Biri beni izlerken uyuyamam kizlarin nasi hosuna gidiyo anlamiyorum :) şiseden yere su dökülmücek ve yedigim tabaktan kimse tadina bakmicak

0|0
    0|0
  • Var. Deli gibi el yikarim

1|0
    0|0
  • Var mesala ben uyurken aynı odada birisi telle ugrasamaz, saçma evet

0|0
    0|0
  • Noktalama işaretlerine takıntım var. Kullanmadan edemiyorum.

0|0
    0|0
  • Öyle büyük takıntılarım yok

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Yatarken başucuma bardak su koymsm gerek yoksa uyuyamam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu sıralar yaşamayı istemiyorum buna taktim 😊

1|0
    0|0
  • ağaçları syarımsimetri çizgilere basmam en baştakileri

0|0
    0|0
  • her sofradan kalkışımda ufak bır parça ekmek elıme almazsam olmaz

0|0
    0|0