Moğolistan da yaşam nasıl?

arkadaşlar şu an biz İstanbul'da yaşıyoruz annem rus babam ise moğol ama doğma büyüme istanbuldayız moğolistan hakkında hiç bir fikrimizde yok oraya taşınmayı düşünüyoruz evimiz iş yerimi herşeyimizi satıp moğolistana taşınma düşüncemiz var sizde orası nasıl yer fikri olanlar var mı

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Çok berbat biyer gitmeyin. Şehre falan gitmeyin kalabalığın olmadığı yerler güzel türküde bol, gördüğün her inşaatta mutlaka türk vardır :) yemekleri iğrenç insanları çok geniş ama kara kafa değil insanları genel olarak bizdeki gibi şehirde daha çok yabani var zaten kalabalık 3 4 şehir var orda

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Moğol arkadaşlarm var türkiye de doğup büyüyen insan orada yapamaz hiçbir şey yokk anlattklarna göre geçim için çok az iş olanakları varr bence taşınmayın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Annem Moğol
    Bende İstanbul da yaşıyorum.

Nereye tasindigina bagli:/

0|0
    0|0
  • Kışları çok sert ve teknoloji olarak buradan bile 50 yıl kadar geride ama insanları daha içten olabilir.

0|0
    0|0
    • soğuk olması önemli değil soğuk ile aramız iyidir alışkınız

• Moğolistan tam bir rus kölesi bir ülke olmuş yazık cengiz hanın torunlarına vakti zamanında en büyük devletti...

0|0
    0|0
  • ıssız; en son türkiyeden erkek istemişlerdi evlenmek için. ne kadar kötü halleri sen tahmin et. türkiyenin 2 katı toprakları var lakin ülkenin nüfusu 2 milyon küsür.

0|0
    0|0
  • Sürünüyorlar. Ekonomi rusyaya ve çine bağımlı. İklimi zaten berbat.

0|0
    0|0
  • Hiç bilmiyorum ama sen gitme burda kal

0|0
    0|0
  • Fazla sorun yaşamazsın

0|0
    0|0
  • mitolojik bir yer... yasanir... ama kafa guzel olarak...

0|0
    0|0
  • netten araştırman daha mantıklı.
    hem baban bilir oraları tanıdıkları vardır

0|0
    0|0
  • Gitmedim

0|0
    0|0
  • dağ taş kuraklık

0|0
    0|0
  • Genellikle yabani tipler..

0|0
    0|0
  • Bence harikasiniz arkaniza bakmadan gidin.

0|0
    0|0
  • orada bir Ata yurt.
    Cok güzel bir Ülke bence ben gidicem kesinlikle bir gün

0|0
    0|0
  • Benide alsanız ya :( bak bütün gün resim çizebilirim, gerekirse çalışırım destek olurum. Vasıfsız birisi değilim, masraflarımı karşılarım size destekte olurum. Ama kurtarın beni bu ülkeden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...