18 yaşındayım ve 3 arkadaşımı kaybettim 18 yıl boyunca. Siz nasıl dayanıyorsunuz kaybetmeye?

Bana ağır geliyor siz nasıl üstesinden gelebiliyorsunuz?

Güncellemeler:
Kaybetmekten kastım ölüm anlamında. Bir daha görmemek sesini duymamak ben bunu kaldıramıyorum olmuyor oluşunu kabullenemiyorum sızlıyor içim... desenize nasıl alıştınız

0|0
13|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Alışman biraz zaman alacak. Hayatın ci gerçekleri bunlar. Bende senin gibi çok cai cekmistim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ünide bobrek hastası arkadaşım vefat etmişti. Böbrek nakli yapıldı falan durumu iyiydi bigun aniden fenalaştı vefat etti. cok zor

1|0
    0|0
  • Bende çok yakınımı kaybettim.
    Bonzaiden intihardan ecelden.
    Yaşanıyor işte.

1|0
    0|0
  • Şahsi fikrim şu her zaman kendi bakış açımızla görürüz herşeyi Yani biz kaybettiğimizi sanarız. Ama biraz kaybettiğimizi düşündüğümüz kişinin gözünden bakarak kendimizi görürsek onun bizi kaybettiğini görür ve buna inanırız Ben böyle dayanıyorum ve her zaman bunu yapıyorum

0|0
    0|0
  • ölen ölür kalan devam eder

0|0
    0|0
  • Alışıyor insan.

0|0
    0|0
  • Kaybedecek arkadaş yok biz nabalım baştan kaybetmişiz 😭😭😭

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ben de çok kaybettim. biri sırf beni kıskandırmak için bir yalan söyledi. sevdiğim çocuğun onu sevdiğini söylemişti bana ama hepsi yalanmış. neyse. biri 1 haftalık belki daha kısa ilişkiler yaşardı erkeklerle ve onlara beni tercih edebiliyordu. bir gün benim sevgilim olduğunda bende onu ona tercih ettim. ve artık benimle olmuyosun triplerine girdi. ondan uzaklaştım iyice. o bir süre peşimden gelse de ben gittim. iki yakın arkadaşım da onlara vakit ayırmadığım için telefonlarına falan pek bakmadığım için bana tavır yaptılar. bir de onlardan başka arkadaşlarda edindiğim için. küstüler falan öyle bitirdiler. ben de hep içimden şöyle dedim : sizin büyüyeceksiniz ama ben daha da olgunlaşıcam. aradaki farkı kapatamicaksınız. bence de siz bir gidin yaa.. oldum. arkadaşta her zaman bulursun. her yerden. bu siteden bile kız arkadaşlar bulabilirsin misal. sevgili de bulursun. ama senden bir tane daha yok. kendini başkaları için harcarken giden zamanlarını tekrar geri getiremezsin. ölmeden öncesine kadar anılarını mutlulukla doldurmaya çalış. çünkü o acı an geldiğinde buna çok pişman olacaksındır.

1|0
    0|0
  • Ölüm anlamında mı?

1|0
    0|0
    • Evet

• Allah sabır versin. Hiç yaşamadım inşallah da yaşamam ama çok yıkıcı bir şey olduğunu tahmin ediyorum.

• Yıkıcı... Tarif etmek için çok basit bir kelime

• ölüm anlamındaysa başıma gelmedi allaha şükür. diğer anlamdaysa herkes kendi yoluna bakar. hayat devam ediyor sonuç olarak.

1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • Henüz kaybetmedim ama Allahım kaybettirmesin

1|0
    0|0
  • kaybetmedim

1|0
    0|0
  • İnsanların hepsi gelip geçici çok şey yapmamak lazım

1|0
    0|0
  • emin ol yaşıyoken kaybetmek daha ağır bisey.

1|0
    0|0
  • kaybetmek hangi anlamda?

1|0
    0|0
  • Bana hepsi kazik atti. Keske olseler di valla

0|0
    0|0
  • Herkes ölücek bir gün bunu untmamak lazım

0|0
    0|0
  • Kaybetmekten kastın ölümse şuana kadar sadece dayımı kaybettim o da çok koymadı. İnşallah en sevdiklerimin ölümünü görmem baş edebilir miyim bilmiyorum. 😊

1|0
    0|0
Yükleniyor...