Hintlilerin dünyanın en çirkin milleti olduğuna hemfikir miyiz?

Gerçekten bir tane bile güzel yok. Hepsi çok çirkin.

Güncellemeler:
Resimdeki kadın hintliyse ben de birşey bilmiyorum. Bu kadın nereli söyleyebilir misiniz?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hem fikiriz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 17

• Bu adamların yaptığı şeylere bakarsak onca kurban verip o iğrenç deneylere ragmen sonuçları hep faydalı. Halada kullanılıyor. Gorunus olarak zaten hic birinin resmiyle ilgilenmedim. 😊

0|0
    0|0
  • bayanlarda çok güzel olanlar var

0|0
    0|0
  • Güzellik göreceli bir kavramdır.

1|0
    0|0
  • Romanlarin tum dunyaya hindistandan yayildigini okudum saglam arastirdim. bunlar inanctan yemek kulturune fizikten ruha kadar lanetlenmis gbiler. sana katiliorum fena halde

0|0
    1|0
  • Arya var benimsin dizisinde
    Yalancı baharda basroldeki kızda güzel

1|0
    0|0
  • Gayette guzeller bence

0|0
    0|0
  • nedense dünyanın tescillenmiş en güzel kadını hindistanda. abi böyle şeyleri söylemeden önce biraz bilgi sahibi olun ya ayrıca gelenklerini beğenmeyebilirsin ama bilmen gereken birşey var ki o da allahın yarattığı her insan güzeldir. Kapiş tatlım?

1|0
    0|0
    • Şu renkli gözlü kadın mı? Ben inanmıyorum onun hintli olduğuna. Ingiliz asıllı falandır.

• tamamen saf kan bir hintli..

• senin de icin cirkin. Allahin yarattigina cirkin diyecek kadar pisliksin

1|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki, ilk aklıma gelen katrina kaif taş gibi kadın 😂 çoğu çekici geliyor bana ya :/

0|0
    0|0
  • Dünyanın en güzel kadınları hindistanda bulunuyor diye biliyorum fakat erkeklerden nadir güzel çıkıyo :D

0|0
    0|0
  • Bence idare ederler araplarda erkekler daha cirkin tiksinc

0|0
    0|0
  • Kadınları çok güzel valla.

0|0
    0|0
  • Yok hayır

0|0
    0|0
  • güzel var