Çalışmak zorrrr?

Şu an okumayan kızlar aileniz çalış çalış diye tutturuyo mu veya okuyup tatilde olduğunuz için aileniz çalışmanız için ısrar ediyor mu?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• işini seviyorsan zor değil bende şunu merak ediyorum neden okumadın

0|0
    0|0
    • Okulum yeni bitti

• evet haklsın bunu düşünmemiştim kpssye girmediğim için beni etkilemedi bu sorun allah yardımcın olsun

• Sağolasın

En İyi Kız Görüşü

• ben üniversiteyi bitirdikten sonra çalışmaya başladım şimdiki aklım olsa liseden itibaren her yaz çalışırdım. ne kadar erken o kadar iyi. ben hayatı çok geç öğrendim, ailem beni el bebek gül bebek büyüttü şimdi çok zorlanıyorum. keşke böyle olmasaydı. çalışın kızlar.

0|0
    0|0
    • Zorlanmaktan kastın nedir?

• iş hayatına adapte olamıyorsun, koca bir sene boyu 14 gün izin gününün olması korkunç geliyor, sürekli annem babam bana her türlü bakar neden çalışayım ki düşüncesi oluyor, üstelik tahammül edemediğin insanlarla aynı ortamda bulunmaya alışmadığın için işi her an bırakabilecek gibi oluyorsun, hayatı hep toz pembe gördüğün için çalışmaya başlayınca ekmek parası nasıl zor kazanılıyor anlıyorsun ve o anlama senin için hayattan soğumaya eşdeğer oluyor. hayattan beklentin cheesecaketen bir dilim ekmeğe kadar düşebiliyor yani ruhsal çöküntü yaşıyorsun. hayatın gerçeklerine geç alışmak zorunda kalmak aslında bu, çalışmamak değil.

Erkekler Ne Diyor 4

• kolay olsa herkes başarırdı fark burada belli oluyor

0|0
    0|0
  • Benim bir arkadaş var oğuz anne babası çalışmaması için zorluyor rabbim bizede nasip et öyle anne baba :D

0|0
    0|0
  • Gerek yok calısmaya takıl kafana göre:D

0|0
    0|0
  • ediyor ama istemem dersem anlarlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dısardan okuyorum ailem kışın çalış diyo ama ben hemen çalışmak istiyorum iki ay oluyo işi bırakalı param bitti evden istemek zor geliyo hayallerim var tekrar iş bakcam
    Ablama diyor ama onun niyeti yok

0|0
    0|0
  • Yok annem sadece okumamı istiyo çalışmamı felan istemiyo hiç

0|0
    0|0
  • Ben okuyorum ve El olarak part Time calisiyorum ailem zorlamıyor ama Gurur meselesi bence bu

0|0
    0|0
  • Okuyorum üniversitedeyim ama ailem staj zamanıma kadar çalışmamı istemiyor tatilinin tadını çıkar diyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...