Lgbt bireyiyim ve Konyada okuyorum. Arkadaşlarımın çoğu yönelimimi bilmiyor ve ben kendimi yalnız hissediyorum. Konyada bildiğiniz gizli de olsa aktif lgbt oluşumu var mı?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Lgbt'nize sokuyum nerde emperyalist köpeklerin pislik fikirleri var onlara yöneliyorsunuz doğru dürüst birşeye yönelen yok yazîk atalarimiz böyle bir gençlik için mi kendini feda etmiş zamaninda şehit düşmüşler hiç utanmiyormusunuz bu aziz Vatan'in topraklarda kahbe emperyalist köpeklerin peşinden gitmeye tüh sizin gibi gençliğe ve sizden türeyecek nesle yaziklar olsun😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠

0|0
    0|0
    • Kim olduğumdan utanmıyorum, kesinlikle bu bana empoze edilmiş bir fikir vesaire değil çünkü bu durum bir fikir değil sadece bir olgu. Bu şekilde doğdum geleneksel bir ailede büyümeme rağmen bu şekilde hissediyorum eğer ben bunu tercih etmiş olsaydım inan bana ailemin benden nefret edebilecegıni bile bile seçmezdım ama elimde olan bir şey degil bu. Ama eğer senin gibi tanımadığı bir insandan sadece hemcınlerınden hoslanabılıyor diye nefret edebilecek biri olsaydım işte o zaman utanmam gerekirdi. kimseye zararı olmayan 2 yetişkin insanın cinsiyetinden bağımsız olarak birbirini sevebılmesınde ne gibi bir sakınca görüyorsunuz anlamıyorum. Veya bir insanın kendini ait olduğunu bedene hissetmeyi cinsiyet değiştirmesinden size ne

• Ben küfür etmiyorum doğrulari söylüyorum daha ergensin işte var mı ötesi ben de onu söyledim anladiysan eğer bu arada sen git biraz daha parkta oyna buyuyunce gel konusalim.

• 3ay

Küfür yemeyi seviyorsun herhalde onca yaptığım yorumdan sonra en iyi görüş seçmişsin nasil bir kafa yapin var anlamak zor.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Altı erenler olan şehrimiz

0|0
    0|0
  • Konya meydan

0|0
    0|0
  • Hiç görmedim

0|0
    0|0
  • Öldürürler seni :)

0|0
    0|0
  • Kendini aciga cikarma linc ederler yoksa seni. :D

0|0
    0|0
  • Inşallah yoktur

0|0
    0|0
  • Konyalıyım ama bunun gıbı degilim :)

0|0
    0|0
  • konyada olmaz heralde :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Konya jsjsjsj bildigim kadarıyla konya bu konulardan en uzak sehirlerden biri. Yoktur. 😒

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun canım :) sen bir psikiyatriye git orada vardır kesin :)

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...