Kendimden nefret ediyorum. Vücudumdan nefret ediyorum. Beni dinler misiniz?

Merhaba. Deniz ben. İnternette dolaşırken bu siteye rastladım ve içeriği hakkında bilgi aldım. Sorular sorup yardım alabiliyormuşuz. Tam da aradığım gibi bir platform dedim ve hemen üye oldum. Ama yalnızca sizlerden bir konuda yardım isteyeceğim. Sonra çekip gideceğim, bir daha gelmem sanırım. Kafamı en çok kurcalayan şeyden bahsetmek ve yardımınızı beklemek istiyorum; Ben! Evet ben, kendimden nefret ediyorum. Ki, bundan kastım dış görünüşüm...170 boyunda 59 kilo, sarışın, ela gözlü, hokka burunlu, kalın dudaklı bir kızım. Basenlerim ve biraz da her gün yediğim cipslerin sonucu olan göbeğim, basen, arka diz ve memelerimdeki kimi beyaz kimi kırmızı/mor çatlaklar ve ortodontik sorunları (sol üst damaktan diş çıkması) olan biriyim. Diş teli kullanacağım ama ne zaman bilmiyorum. Zayıflamak istiyorum,"o kız" olmak istiyorum. Tişörtlerimden o iğrenç göbeğin, sarkmasını istemiyorum. Yuvarlak, çıkık popomu yok etmek istiyorum... Dümdüz olsun istiyorum. Piercinglerimle kabul edilmek istiyorum. Başarılarımın takdir edilmesini istiyorum -olmayan başarılar-, ödemlerimin, göbeğimin, dişlerimin alay konusu olmasını değil. İçimdeki başta hayvan sonra insan ve dünya sevgisini paylaşmak istiyorum. Ama sanırım bunu kendimi düzeltmeden yapamayacağım... Şimdi soruyorum size, benim neyim yanlış?
Ben ne hata yaptım? Neden indirgendim... Neden baskıya maruz bırakıldım... Benim mutlu olmam için nereden başlamam gerek? Düzelirsem toplum baskısı geçip gidecek mi?

1|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• kendini sevmeye başlayarak , bir başkası gibi olmak değil , bütün sıkıntı sadece dış görünüş üzerine itildiğin beğenilmeme durumu olmasın.. her insanın farklı bir yapısı görünüşü var.. kendin için imkansız gibi gördüklerin senin gayet ve isteklı azminle ilgilidir.. yaşamın kendin bir değerin olduğunu unutma.. seni sevenler taktir edenler kusur gibi göükleri dış görünşe bakanlar gerçek şahsitte değillerdir.. elinden geleni yaparsın kendinde düzenli sağlıklı yaşarsın her şeyin kendine göre çözümü var ama bu insanları senin gözüdeki değeri düşüreceğine asla inanma... mutlu olmaya çalış ve pozitif ol kendine karşı...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yapmaya karar verdiysen bir an önce harekete geç. Devamı kendiliğinden gelecektir. Zayıflamak istiyorsan sporla başlayabilirsin. Oku gez dolaş gelecekten ne bekliyosan kendine ona göre bir yol çiz. İnsanları umursaman gerekenden fazla umursama. Kendine değer ver. Kendin için yaşa kararlarını uygulayabilecek cesaretin olsun. Hayat senin hayatın her şey avuçlarında. Seçtiğin insanlarla seçtiğin senle devam edecek. Umutsuzluğa kapılma. Umarım çok mutlu olursun:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Diş konusu senin de dediğin gibi tel takılarak çözülebilecek bir durum.

Yuvarlak ve çıkık popo... kulağa gayet de hoş geliyor. kadında yuvarlak hatlar olmalı biraz. çok daha kadınsı oluyor, orantılı şekilde büyük göğüs ve kalçalar..

Biraz da sporla sıkılaşıp form tutarsan olay tamamdır.

Ama önce kendinle mücadeleyi bırakıp barışık olmalısın. Özgüven her zaman iyidir. Senin ihtiyacın azıcık azim...

0|0
    0|0
    • Azimsizim ben azimsizim... Ne hırsım var ne hırssızlığım. Neyim ben ne yapıyorum?

• Ama hakkaten kendini bu kadar koyverecek bir durum yok ortada. Silkelenmen lazım :)

• Her şeyi bir kenara bırak, senin problemlerinin bunlar bile olduğunu sanmıyorum. Tek problemin cidden kendinle. Kendinle barışık olsan önce kendini, sonra vücudunu severdin ha sonra istiyorsan gayet mesut şekilde de kilonuda verirdin

0|0
    0|0
    • Kendimden nefret ediyorum, tabii kıyaslarla.
      Ama haklı gibisin.

• Gibisi fazla ona. Haklıyım. O kişi gibi olmayı istemeyi bırakta ben güzel olacağım de, kendini al kıyas

• Öncelikle insanların istediği biri değil sen nasıl biri olmak istiyorsun ona karar ver. İnsanların şakşaklaması pohpohu nu da boşver bin tane mükemmel iş yaparsın ilk hatanda yerden yere vururlar sen sadece kendine bak kendin neyi nasıl istiyorsan öyle yaşa.

0|0
    0|0
  • popon düz olursa sıkıntı diğer şeylerde (göbek sivilce çatlak) biraz ugras ile düzeltilebilcek seyler tabi düzenli spor yapman sart hem özgüven hemde saglık için çok güzel olsan bile özgüven olmadan malesef hiçsin

0|0
    0|0
    • Uğraşırım galiba... Ama sonu hüsranmış gibi geliyor doğru mu?

• Burunum güzel burunum kötü demedim ki. Hokka burun iyidir derler. Bu da bir artı sanırım.
      Teşekkürler bu arada

• hokka ne açıkcası bilmiom öyle belittiğin için şikayetcisin sandım rica ederim ne demek

• Kötü takıntı yapmışsın. Ben o boyutta bir sorun görmedim

0|0
    0|0
  • kendini sev

0|0
    0|0
  • Fedakarlıklar yapman lazım. Şikayet etmek kolay.

0|0
    0|0
  • fiziğin iyi dişler düzelir takılma seni mikecek erkek var buradalarda

0|0
    0|0
    • Seviye önemli seviyeli konuş

• Bütün bunları elde etmek için ne yapıyorsun? Fedakarlık yapman gerekiyor. Savaşman gerekiyor. Öyle istemekle olmuyor. Faaliyete geçmelisin. Uygulaman lazım.

0|0
    0|0
  • bence oldugun gibi hossun eksiklerini degil fazla olan diğer bayanların imrendiği özelliklerine bak

0|0
    0|0
    • Yüzüm ve saçlarım hariç hiçbir şeyim iyi değil.

• deniz fazla zayf olma fazla ama dediğin göbeklide olma

0|0
    0|0
  • Bunlari kendin icn yap toplum icn degil

0|0
    0|0
  • kalıcılara yardım ediyoruz

0|0
    0|0
  • Acilen toplumu bırakman gerekiyor.

0|0
    0|0
    • Önce toplum beni serbest bıraksın.

• Reca ederim deniz.
      Reelde seninle buluşup konuşmak isterim.
      Çünkü benden bu konuda alacağın cok büyük bir ders var.
      Hayatına bakışını 360 derece değiştirecek bir ders.

• 3ay

lkdslkfdsklfnskldfnslkdfsd Acilen buluşmamız gerekiyor DENİZ!111

• Hadi arkadaş olalm

0|0
    0|0
    • Hayır. :/ Bunu fırsat bilmeyin soru kapanınca giderim siteden zaten.

• Fiziginle ilgili sorunlari spor yapip asabilirim dersen mesaj at fitness egitmeniyim

0|0
    0|0
  • Allah yardim etsin daa ama bence 170 boy 59 kula gayet iyi bnce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...