Kendimden nefret ediyorum. Vücudumdan nefret ediyorum. Beni dinler misiniz?

Merhaba. Deniz ben. İnternette dolaşırken bu siteye rastladım ve içeriği hakkında bilgi aldım. Sorular sorup yardım alabiliyormuşuz. Tam da aradığım gibi bir platform dedim ve hemen üye oldum. Ama yalnızca sizlerden bir konuda yardım isteyeceğim. Sonra çekip gideceğim, bir daha gelmem sanırım. Kafamı en çok kurcalayan şeyden bahsetmek ve yardımınızı beklemek istiyorum; Ben! Evet ben, kendimden nefret ediyorum. Ki, bundan kastım dış görünüşüm...170 boyunda 59 kilo, sarışın, ela gözlü, hokka burunlu, kalın dudaklı bir kızım. Basenlerim ve biraz da her gün yediğim cipslerin sonucu olan göbeğim, basen, arka diz ve memelerimdeki kimi beyaz kimi kırmızı/mor çatlaklar ve ortodontik sorunları (sol üst damaktan diş çıkması) olan biriyim. Diş teli kullanacağım ama ne zaman bilmiyorum. Zayıflamak istiyorum,"o kız" olmak istiyorum. Tişörtlerimden o iğrenç göbeğin, sarkmasını istemiyorum. Yuvarlak, çıkık popomu yok etmek istiyorum... Dümdüz olsun istiyorum. Piercinglerimle kabul edilmek istiyorum. Başarılarımın takdir edilmesini istiyorum -olmayan başarılar-, ödemlerimin, göbeğimin, dişlerimin alay konusu olmasını değil. İçimdeki başta hayvan sonra insan ve dünya sevgisini paylaşmak istiyorum. Ama sanırım bunu kendimi düzeltmeden yapamayacağım... Şimdi soruyorum size, benim neyim yanlış?
Ben ne hata yaptım? Neden indirgendim... Neden baskıya maruz bırakıldım... Benim mutlu olmam için nereden başlamam gerek? Düzelirsem toplum baskısı geçip gidecek mi?

1|0

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...